Mix 2024. 06. 14.

GymX: Svetové fitko v Komárne otvorené!

V posledných rokoch zažíva fitness veľký boom. Stále viac mladých ľudí preferuje zdravý životný štýl, ktorého súčasťou je nepochybne aj fitness. Je jednoducho v kurze. Dokazujú to aj sociálne siete, ktoré sú priam presýtené fitness influencermi, wellness bloggermi, či lifestyle koučmi. V Komárne pôsobí niekoľko fitness centier, avšak skutočne veľké a priestranné fitko tu doteraz chýbalo. Práve túto medzeru vyplnilo nové fitness centrum GymX na Rákocziho ulici v obchodnom dome Ister.

Klasické „činkárne“ či malé komorné priestory s limitovanou ponukou strojov a fitness zariadení, kde každý pozná každého, ustupujú do úzadia. Svetovým trendom sú veľké a priestranné fitness centrá s vysokým počtom strojov ponúkajúce návštevníkom veľkú variabilitu a plynulosť cvičenia s istou dávkou anonymity. Kvalitný sound systém, permanentka v „appke“ či moderné šatne a sprchy sú vo svete štandardom. Úplným základom je nepochybne čistota – práve tá je častokrát významným faktorom pri meraní kvality samotného fitness centra.

GymX – tvoje svetové fitko!

GymX ponúka v Komárne skutočne formát svetového „fitka“ a aktuálne zábery z jeho priestorov to len potvrdzujú. Rozloha 1100 m2 umožnila umiestnenie veľkého množstva strojov a zariadení – vyše 120 stanovíšť. „Naším cieľom bolo ponúknuť klientom viacero zariadení na precvičenie každej svalovej partie bez prestojov aj počas špičky,“ približuje manažér fitness centra Ján Habardik.

Zabudnite na kľúče, kovové zámky či zalaminované permanentky!

GymX je z veľkej časti autonómne fitko, teda väčšinu úkonov si klienti pri vstupe ako aj v samotnom fitku realizujú sami. Zákazník si otvorí v mobile našu appku, naskenuje kód na turnikete, ktorý ho vpustí dovnútra. Na recepcii sa nemusí vôbec pristavovať aby si vypýtal kľúč od skrinky. Zamieri priamo do šatne, kde si sám skrinku vyberie. Po prezlečení ju jednoducho zakóduje a môže cvičiť,“ vysvetľuje manažér. „Appka klientom ukazuje aj ich aktivitu v „gyme“, aktuálne dostupných trénerov či najhorúcejšie novinky z fitka a mnoho ďalších užitočných informácií. Takto to funguje aj v najlepších svetových fitness centrách,“ dodáva.

Samotné šatne s nádherne podsvietenými skrinkami pôsobia veľmi moderne a ponúkajú skutočne poctivý priestor pre potreby zákazníkov vrátane kútika s fénmi či beauty kútika pre ženy. Intímna atmosféra s veľkými zrkadlami je ako stvorená pre selfie fotky zachycujúce progres pri cvičení. „Asi najväčšou výzvou bolo zavedenie kvalitnej vzduchotechniky nevyhnutnej pre rýchlu výmenu vzduchu v šatniach,“ vysvetľuje Habardik.

To však ani zďaleka nie je všetko, čo GymX svojim zákazníkov prináša. „Urobili sme a naďalej robíme všetko preto, aby nadšenci fitness považovali toto miesto za svoj druhý domov a radi sa k nám vracali. Ku vzniku takejto výnimočnej atmosféry určite prispeje kvalitná hudba, dobré osvetlenie, ponuka širokej škály doplnkov a proteínov vrátane vegánskych, bezgluténových či bezlaktózových variantov a v neposlednom rade aj milý a priateľský personál,“ dodáva manažér na záver.

GymX ponúka naozaj kvalitné služby s dôrazom na detaily. Pre všetkých, čo radi skúšajú nové veci, považujú tento moderný koncept za atraktívny a chcú zažiť úžasnú atmosféru, je GymX skvelou voľbou! Všetky aktuálne informácie z GymX nájdete aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.