Šport 2010. 10. 17.

Hráči Vrakúňu odchádzali včera so slzami na krajíčku!

Šesť gólov, čiže celý poltucet si odniesli z ‘nákupov’ v Komárne hráči Vrakúňu. A to mohli byť radi, že ich nedostali toľko, že by si ich mohli porozdeľovať – každý po jednom na pamiatku!

Počas celého stretnutia sme boli jednoznačne lepším mužstvom a súper sa nakoniec mohol tešiť z toho, že to neskončilo dvojciferne. Celé mužstvo hralo kompaktne, jednoznačne išlo za jediným cieľom- získať tri body za víťazstvo. Okrem toho, že sme strelili šesť utešených gólov, najlepší strelec stretnutia Ádám Mészáros spálil ešte minimálne tri tutovky a keďže ich tri premenil, mohol sa tešiť z dvoch hat-trickov! Michal Podlucký nepremenil pokutový kop (za stavu 5:0) a mali sme ešte ďalšie tri-štyri veľké šance, ktoré tiež neskončili gólom.

Najkrajším momentom zápasu bol zrejme náš druhý gól, keď sa na “Maradonovské sólo” vybral Jozef Gonzáles, ktorý dostal loptu za stredovou čiarou a vošiel s ňou až do brány tak, že si položil všetkých, aj samotného brankára. Ako to sám povedal: “Ja som si len išiel s loptou na bránu a všetci si ľahli predomnou na zem.” Keď už vieme, ako sa strieľajú góly, úspechy v ďalších zápasoch sú isté! 🙂 Treba však podotknúť, že obranná taktika hostí bola platná iba do 24. minúty a potom sa už na nich rútila iba skaza – naše šance a naše góly.

Diváci sa dobre bavili, boli opäť nadmieru spokojní a v korektnom prostredí mohli absolvovať peknú sobotnajšiu siestu. Do Komárna sa chodí opäť na veľmi kvalitný futbal, ktorý produkuje predovšetkým KFC ! Tak tomu bolo aj dnes!

KFC Komárno – TJ Družstevník Vrakúň 6:0 (2:0)
24 min. Štefan Uzola (1:0), 39 min. Jozef Gonzáles (2:0), 60 min. Štefan Uzola (3:0), 71 min. Ádám Mészáros (4:0), 76 min. Ádám Mészáros (5:0) a 89 min. Ádám Mészáros (6:0)

Keďže vyhrali doma s Hurbanovom aj Levice 1:0 (0:0), na čele tabuľky sú stále Komárno s trojbodovým náskokom.

Vyjadrite svoj názor