Šport 2010. 10. 25.

Nedokázali sme v Nedede využiť zakopnutie Levíc

Po skvelých správach o tom, že Levice prehrali svoj zápas v Okoličnej sa našim hráčom naskytla skvelá možnosť vzdialiť sa na čele tabuľky na rozdiel 6 bodov.

Na ihrisku Nededu sa však len veľmi ťažko vyhráva a zistili to aj naši hráči. Neded hral od samého začiatku veľmi agresívne a nedovolili našim hráčom v pokoji rozohrať prakticky ani jednu poriadnu akciu. Viac ofenzívnych náznakov mal súper a v 19. minúte skončila jedna zo slabších striel súpera v našej bráne. Ani traja okolostojaci obrancovia KFC nedokázali pohrome zabrániť a tak sme prehrávali 1:0 napriek tomu, že úvody zápasu bývajú skôr našou silnou stránkou. Do polčasu sme mali veľkú šancu vyrovnať, no strela Kršteňanského šla mimo brány.

Na druhý gól potom domáci čakali do 58. minúty. Po chybe nášho brankára sme inkasovali a bolo zle-nedobre. Je pravdou, že rozhodcovia sa na súperovom ihrisku opäť ‚pochlapili‘, no tiež to, že Komárno si jednoducho za celý zápas vypracovalo dve sľubné šance a aj tie zahodilo. Domáci tak prakticky bez problémov ‚ukočírovali‘ zápas do konca. A nás ešte môže táto prehra mrzieť.

Do konca jesennej časti nás čaká ešte ťažký zápas vo Veľkom Mederi (6.11.2010). S domácim publikom sa na zimu rozlúčia naši hráči zápasom, v ktorom sú jasnými favoritmi, s Hornou Kráľovou (30.10.2010). Levičania pocestujú do Zlatých Moraviec a doma privítajú Šurany, ktoré sa v ‘šesťbodovom’ zápase pokúsia z tretieho miesta dotiahnuť náskok Levíc, ktorý je momentálne na úrovni 3 bodov.