Šport 2019. 03. 20.

Instagram: Tie najlepšie fotky z komárňanských posilňovní!

Máš pocit, že do leta máš ešte kopu času aby si zapracoval na svojom beach body? Tak sa nenechaj oklamať, leto je už totiž za rohom. Na začiatok si prezri tie najlepšie fotky z komárňanského Instagramu a odlož tú čokoládu z Valentína. Ďalším krokom by mohla byť kúpa permanentky do jednej z posilňovní v Komárne.

 

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

‍♀️

@ aniqou által megosztott bejegyzés,

Cvičenie s kettlebell alebo vlastnou váhou? Prečo nie!

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#zumbalove #zumbakomárno #zumbavivacitygym#smile#dance#

Klaudia Viola (@kustyanka) által megosztott bejegyzés,

Ak nie si zástancom dvíhania železa, poprípade máš radšej skupinové tréningy, na svoje si prídeš napríklad na hodine zumby.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

kde je vôľa tam je cesta! ubi autem non est ita est #jhft #janhabardikfitnesstréner #vivacitygym #osobnytrener #cvicimeprezdravie

Ján Habardik fitness tréner (@jhfitnesstrener) által megosztott bejegyzés,

Samozrejme cvičenie nie je len o súťažení a likeoch na fotkách. Často je dôležité pri rehabilitáciách a po rôznych zraneniach.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Krásnu sobotku prajem ☺️ Ako prežívate tento krásny víkend?… ☀️ Konečne je pekné počasie ☀️❤️ A ja mám neskutočnú radosť ☺️ Nie že by som nemala rada zimu.. ale toto čo mame sa tak nedá nazvať Takze bud poriadna zima alebo žiadna ❄️ Od dnes začínam viac trénovať vonku… KONEČNE Beh, korčule, kajak proste všetko čo si len zmyslite Nie je nič lepšie ako trénovať na čerstvom vzduchu… Tak Vám prajem ešte krásny víkend a vybehnite VOOON a užívajte Slniečko☀️#healthylifestyle#healthyfood#foodporn#yummy#zdravejedlo#zdravastrava#fitnessmotivation#fitness#fit#healthyeating#zdravo#dnesjem#dnesvarim#dnespeciem#mnam#chudnutie#bibifit#foodlover#foodstagram#followme#follow#like4like#weightloss#gym#bodybuilding#transformation#dnescvicim

BibiFit (@bibifit8068) által megosztott bejegyzés,

Inšpirujúca Bibi sa tiež rozhodla stráviť nejaký ten čas v jednom z fitiek.

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#gym #hard #seholsemmi #squash

Papp Ákos (@kicsi_akos) által megosztott bejegyzés,

Ani chlapi sa nenechajú zahanbiť pri dvíhaní železa.

 

Na svoje korene nezabúda ani slovenská vzpieračka Karin Freyová, ktorá tiež nezaspala na vavrínoch a dala si do tela v jednom z fitiek v Komárne.

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Look at that focus #newgeneration of crossfitters

Kristián Sokolai (@kristiansokolai) által megosztott bejegyzés,

Na zácvik najnovšej generácie nikdy nie je príliš skoro!

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Cryo kamra – 120 C° fokon regeneráció #slovakia #komarno #crossfit #cryo #regeneration

Novák István (@pistinovak) által megosztott bejegyzés,

V posilňovni sa môžete samozrejme aj zregenerovať. Napríklad aj v spoločnosti týchto fešákov.

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

@aesthetics94 ❤️Jobban már nem is lehet❤️ ❤️ ❤️ #heismyeverything #loveyoumorethananything #loveyoumore #myman #couple #couplegoals #converse #fitnessmotivation #ink #inkedgirl #inkedboy #inkedcouple

Dettike®️ (@b.b_inked) által megosztott bejegyzés,

Zacvičiť si môžete napríklad aj vo dvojici. Nielenže budete spolu tráviť svoj voľný čas, ale budete sa navzájom aj motivovať.

 

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

If you watched my IG stories you already know the news. (if not, check out the 2019 Highlights) ⠀ yeah.. ⠀ We have postponed my competition date from April 6 to … unknown. ⠀ it was a hard pill for me to swallow as I was emotionally very much attached to this event in Ireland but in long run, this decision is for a better. ⠀ The reason my coach and I decided to step away from this competition is that I had still day to day struggles with nutrition. my mind wasn’t in the right place and it is still not there 100%. ⠀ I doubted myself couple of times DAILY, and was swinging back and forth from going all in and focusing with all my energy to this prep or throwing in the towel and train for pleasure. ⠀ so this is where I stand at the moment ☺️ ⠀ Current goal is to get my mind to a healthy state where I am much less food focused and possibly lose about 20lbs without stressing over it and having a deadline.

Nikoleta Perinova IFBB Bikini (@nperinova_) által megosztott bejegyzés,

 

Pravidelnú motiváciu pre svoje telo i dušu nájdeš napríklad aj u Niki.

 

 

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#bodybuilding #natural #mirrorselfie #friends #bestfriends #gymtogether #gym #aesthetics #growing #gainz #lightsaregood #chestday #gymshark #motivation #davidlaid @davidlaid @gymshark @marco_paxos

Ádám Wurczell (@wurci_official_) által megosztott bejegyzés,

 

Ani mlaďasi sa nenechajú zahanbiť.

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Remus Suchovský (@remus_maximus_vip) által megosztott bejegyzés,

Ďalšiu motiváciu nájdeš napríklad aj na tomto profile.

 

Ak ťa nepresvedčili ani tieto fotky, tak už naozaj nevieme čo by to mohlo byť. Jedine, že máš nejaké lepšie a chcel by si sa s nami podeliť? V tom prípade nám ich kľudne pošli a my isto v budúcnosti nájdeme priestor aj pre ne!