Mesto 2012. 10. 17.

JanCar servis – Kde vás nenechajú bez pomoci

Dlhé roky  známa a oceňovaná predajňa autosúčiastok Mix Shop a 20-ročná skúsenosť s predajom tohto artiklu nás priviedli k tomu, aby sme rozšírili naše služby zákazníkom. 1. októbra sme tak otvorili rýchloservis a pneuservis v novom areáli oproti čerpacej stanici Slovnaft!

JanCar servis -  budova

Našim cieľom je poskytnúť rýchle a kvalitné služby všetkým motoristom – či už prídu s osobným, alebo úžitkovým automobilom. Diagnostikou a ponukou základných služieb, ako sú výmena oleja, prevádzkových kvapalín, alebo aj autoskiel, to len začína. Milimetrovo presne nastavíme geometriu, a bez kontroly nenecháme ani váš brzdový systém a servoriadenia.

Navyše, my autá nielen opravujeme, ale aj dôkladne kontrolujeme a tak neodídete s nepríjemným prekvapením, ktoré sa môže kedykoľvek ukázať.

JanCar servis

U nás si na svoje prídete aj v prípade, ak si vaše auto zaslúži kompletnú, či sezónnu údržbu podľa toho, aké ročné obdobie sa blíži. Momentálne je pred nami studená zima a neodporúčame vám prípravu nechávať na poslednú chvíľu! Poradíme Vám, čo je pre Vaše vozidlo najvhodnejšie a  pre Vás najvýhodnejšie riešenie. My sa totiž snažíme o symbiózu kvalitných súčiastok, profesionálnych služieb a finančnej úspory do takej miery, ako to len ide.

Dostaneme Vaše vozidlo do poriadku v najkratšej možnej čakacej dobe. Vždy máme na pamäti, že Vy potrebujete mať svoje vozidlo pojazdné.

 

Logo JanCar

Novozámocká cesta, vjazd oproti čerpacej st. Slovnaft
tel.: 0917 095 476

Vyjadrite svoj názor