Šport 2013. 08. 26.

KFC okúsilo prehru až vo štvrtom kole

Aj štvrtá najvyššia futbalová súťaž je už v plnom prúde. Po skvelom úvode sezóny, ktorý Komárňania zvládli troma výhrami, vo štvrtom kole prišla rana z Veľkého Medera. Zverenci trénera Istvána Gyurenku prehrávali pred polčasovou prestávkou už 0:2, no v samotnom závere prvého dejstva zavelil na obrat gólom do šatne Róbert Szegedi.

V druhom polčase už ale hráči KFC Komárno nedokázali streliť vyrovnávajúci gól. Naopak, v 58. minúte spečatil osud zápasu hráč hostí Tuchel. Pre KFC to bola tak prvá prehra v sezóne 2013/2014. Pekne naplnené publikum (1 100 – 1 200 divákov) tak nemohlo naplno zatlieskať hráčom KFC.

Zaujímavosťou je, že striedačke Veľkého Medera velil bývalý hráč a tréner Komárna Peter Léránt.

Komárno sa po štyroch odohraných zápasoch nachádza s deviatimi bodmi na piatom mieste, len o skóre za Veľkým Mederom. Trpkosť prehry si nevyskúšali už iba hráči prvého Nededu.

KFC Komárno 1:3 (1:2) MŠK – Thermál Veľký Meder
Góly: 36 min. Ádám Rózsa (0:1), 42 min. István Ferenczi (0:2), 45 min. Róbert Szegedi (1:2) a 58 min. Martin Tuschel (1:3)