Kultúra 2015. 07. 21.

After Komarátsky festival na Lake Upe

Rodinné programy na Lake Up festivale!

Organizátori Komarátskeho festivalu srdečne pozývajú rodiny 25. júla (sobota) doobeda k mŕtvemu ramenu Váhu.

Ako spoluorganizátori Lake Up festivalu sme sa snažili o to, aby sme znovu vytvorili vynikajúcu náladu, podobnú aká bola v centre mesta 31. mája na Deň detí! Urobili sme všetko, aby aj počas tejto akcie sa na tvárach detí objavil úsmev: chystáme obrovský skákací hrad, prezentáciu rôznych športov, sprievod áut, rôzne remeselnícke aktivity, foto paravan, ale budú aj koncerty pre deti. Návštevníkov okrem toho čakajú rôzne prekvapenia, ktoré samozrejme, teraz neprezradíme. Počas doobedia festivalu čakajú deti fantastické programy, ku ktorým sa oplatí prispôsobiť denný režim!

Čas koncertov a hudobných workshopov pre deti:

  • 08:30-10:30 – výuka ľudového tanca a ľudové hry pre deti so skupinou Hárompatak
  • 10:30-11:30  – Ringató pre najmenších so cirkevnou hudobníčkou Kingou Süll
  • 11:30-12:30  – koncert Ildikó Benes a István Pőthe pre deti plný radosti

Srdečne očakávame každého, my sa tešíme už teraz! Komarátsky festival detí – AFTER, organizovaný Občianskym združením Villa Camarum – príď medzi nás a nezabudni doma ani mamu a otca!

Na akciu deti môžu prichádzať len v sprievode dospelého. Tí, ktorí si kúpili vstupenku na jeden alebo dva dni Lake Up festivalu, samozrejme, môžu vstúpiť aj na rodinný program. Ostatným je vstupné 1,50 euro – pre mamu a otca, pre ratolesť je vstup bezplatný. Všetky ponúkané programy, vrátane skákacieho hradu budú bezplatné!