Šport 2011. 12. 13.

Komárňanskí Žraloci v poslednom zápase s istou účasťou v semifinále!

V piatok 16. decembra pokračuje medzinárodná liga BoxingONE záverečným stretnutím v Komárne, kde sa domáci SHARKS stretne s maďarským tímom Paten GLADIATORS. Zápas sa začína o 19,00 hod. v Športovej hale.

V tomto zápase už o “nič” nejde. Oba tímy sú istými postupujúcimi do semifinále, ktoré je na programe v januári 2012. Domáci si zabezpečili postup už dávnejšie, keď v doterajšom priebehu ligy ešte neprehrali, a o jediné dva body ich obral Prostějov pri domácej remíze 8-8. SHARKS tak skončia v skupine “A” na prvom mieste.

Hostia naopak museli o postup bojovať do poslednej chvíle a priamy postup si vybojovali až v predposlednom stretnutí skupiny “A”. V domácom prostredí v priamom súboji s ďalším kandidátom na postup, poľským Ry-Ki GRIZZLY, zvíťazili v pomere 9-5, a bez ohľadu na výsledok v Komárne sú postupujúcim tímom do semifinále z druhého miesta.

Z tohto dôvodu môžeme preto očakávať zaujímavý a hlavne výborný box, tímy môžu boxovať uvoľnene, bez emócií a nervozity. Pozývame všetkých fanúšikov boxu na tento posledný duel “A” skupiny do Športovej haly. Príďte a povzbuďte náš tím.

ŠKB, SHARKS

Vyjadrite svoj názor