Mix 2018. 11. 26.

Komárno dejiskom laserových bojov, svoje brány otvorila Laser Arena

Aj Komárňania si už môžu vyskúšať jednu z najpopulárnejších zábavných aktivít – laser game. Hra, pri ktorej sa v bezpečnom prostredí zmeníte na bojovníka z budúcnosti, je vhodná pre skupiny priateľov, ale aj rodiny s deťmi. 

V Laser Arene, ktorá sa nachádza na 3. poschodí v komárňanskom Shopping centre, si môžu Komárňania vyskúšať viaceré herné módy. Či už klasický súboj dvoch tímov, hru sám za seba, alebo atraktívnu verziu zvanú tiež Chuck Norris, v ktorej sa jeden z hráčov postaví proti všetkým ostatným.

Každé kolo hry prináša nové situácie, keďže hráči a tímy môžu skúšať rôzne taktické postupy a samozrejme sa od duelu k duelu učia. Spoznávate mapu, nemotorné a neisté pohyby sa stávajú kontrolovanými. Učí sa však aj súper, čo zaručuje zábavu začiatočníkom i pokročilým bojovníkom. Súčasťou systému je aj rebríček hráčov, ktorý oddelí predátorov od koristi.

Komárňanská Laser Arena ponúka aj ďalšie doplnky, ktoré zmenia situáciu na scéne. Doplnkovým herným módom je Zlé oko arény, v ktorom okrem úspešných zásahov môžete získať body aj ďalšími spôsobmi. Pre zvýšenie adrenalínu sa zase môžete stratiť v hmle, ktorá zahalí arénu.

Výbornú zábavu zlepší aj hudobný soundtrack, ktorý sa skladá zo známych melódií najmä 90. rokov z filmov Star Wars a Transformers, hry Mortal Kombat či akčných seriálov.

Súčasťou Laser Areny je futuristická kaviareň, kde si môžete s priateľmi oddýchnuť a porovnávať si výsledky z hry. Ďalšou možnosťou na zábavu je herňa vedľa arény, kde čaká nadupaná konzola PlayStation, stolný futbal, šípky a biliard. Laser Arena je tak vhodnou zábavou pre rodiny, priateľov, výborná je aj na teambuildingy, narodeniny, školské či PR akcie. Svoje by si s laserovými zbraňami ale určite užili aj novomanželia!

Podrobnejšie informácie o cenách a možnosti rezervácie nájdete na webovej stránke Laserovej Areny alebo na Facebookovej stránke.

Rezervácia TU.