Šport 2013. 09. 23.

Komárno pripravilo Nededu prvú prehru!

kfc neded
FOTO: kfckomarom.extra.hu

Futbalisti KFC Komárno cestovali v nedeľu do Nededu, kde ich čakal po siedmich kolách neporazený súper. Hráči Nededu stratili do tej chvíle iba dva body za remízu s Palárikovom. Prvú prehru im však pripravili Komárňania. Nebyť odloženého domáceho zápasu spred týždňa, mohli byť fialoví v týchto chvíľach na prvom mieste.

Prvý gól zápasu padol už v desiatej minúte. Po faule na Kóšu zahral ďalší excelentný priamy kop kapitán Csaba Szórád. Domáci znervózneli a oba celky sa ‚bavili‘ hrou v strede poľa, z jednej šance hostí však padol vyrovnávajúci gól. Bolo to desať minút pred koncom polčasu. Do polčasu ešte mohli Komárňania strhnúť vedenie na svoju stranu, no Szegedi si pri zakončovaní vybral zle.

Ani v druhej polke zápasu nedokázali hráči Nededu poriadne zatlačiť na Komárno, skôr naopak. Z niekoľkých šancí hostí však gól akosi nechcel padnúť. Stalo sa tak až v 88. minúte a prsty v tom nemal nikto iný, ako Csaba Szórád. Ten pripravil pozíciu strieľajúcemu Nagyovi. Jeho bomba zapadla za domáceho brankára, ktorého spoluhráči už na nepriaznivý stav nedokázali odpovedať.

FC Neded – KFC Komárno 1:2 (1:1)
Góly: 35. – 10. Szórád, 88. Nagy