Kultúra 2016. 01. 18.

Novoročné predsavzatie na rok 2016: naučím sa cudzí jazyk!

S príchodom nového roku si dávame predsavzatia. Sľúbime si, že budeme žiť zdravšie, doprajeme si viac pohybu – a konečne sa naučíme cudzí jazyk.

Jazyková škola PRO AMERICANA je v tomto prípade tou správnou voľbou. Jazyková škola so sídlom v Komárne pôsobí už 20 rokov.  Zaoberá sa výučbou anglického, nemeckého, španielskeho a slovenského jazyka. Pomocou vlastného pracovného zošita vzdeláva tých najmenších a nedávno pokrstila jeho tretie vydanie.

interwrite-board

Žiaci majú možnosť používať na hodinách interaktívnu tabuľu. Je vhodná na rôzne skupinové aktivity, riešenie úloh a deti sú z nej nadšené. Zapojením interaktívnej tabule do vzdelávania nadobúdajú hodiny jazyka nový rozmer. Takouto formou je učenie jazyka zaujímavejšie, aktívnejšie, motivuje deti a ľahšie upúta ich pozornosť.

Interaktívna tabuľa je kombináciou tabule a obrazovky počítača, jej princípom je premietanie obrazu a ovládame ju dotykom, pomocou interaktívneho pera alebo počítačom. Tabuľa spestruje hodiny každej vekovej skupine hravými cvičeniami. Vďaka internetovému pripojeniu môžeme do vzdelávania zapojiť rôzne užitočné úlohy, filmy, hry, hudbu, a tak spraviť vyučovanie zábavným aj pre tínedžerov.

Jazyková škola PRO AMERICANA pôsobí Komárne a na Slovensku už 20 rokov. Deti aj dospelí, ktorí sa naučili a obľúbili si cudzí jazyk v tejto škole, aj naďalej dosahujú vynikajúce výsledky v štúdiu jazyka.

S novým rokom je čas na nový začiatok, nový cieľ: naučte sa aj vy jazyk hravo v jazykovej škole PRO AMERICANA!

IMG_7704-681x454

Kontakt:
Nádvorie Európy – Holandský dom, Komárno
Tel: 035 7730 952, 0903 202 518

www.facebook.com/proamericana
proamericana@proamericana.sk
www.proamericana.sk