Mix 2016. 09. 02.

PRO AMERICA od septembra v nových priestoroch s viacerými učebňami

Jedna z najpopulárnejších jazykových škôl v Komárne PRO AMERICANA sa presťahovala do nových priestorov, na Ulicu generála Klapku 61. Nová adresa prináša mnoho výhod pre tých, ktorí sa tu rozhodnú študovať. Nové učebne sú totiž oveľa priestrannejšie a paralelne v nich môže prebiehať viacero vyučovacích hodín.

Mohli by sme povedať, že práve svoje 20. výročie založenia oslávila jazykovka PRO AMERICANA zvýšením kvality priestorov na úroveň skutočnej školskej budovy. Takéto učebne by jej mohla závidieť nejedna menšia škola! V dvojposchodovej budove je pätica moderných učební s dvomi interaktívnymi tabuľami, sociálnymi zariadeniami, útulnými spoločenskými miestnosťami, hračkami, kuchyňou a dokonca aj dvorom.

unnamed (2)

„Je pravda, že sme sa presťahovali z centra mesta,“ potvrdzujú majitelia jazykovej školy Ladislav a Eva Plachý. „Myslíme si však, že to bude mať veľké výhody. Na starom mieste bol totiž obrovský problém s parkovaním. Väčšina rodičov deti nosí na vyučovanie autom a tu bez problémov nájdu bezplatnú možnosť parkovania. Druhou výhodou je, že mnoho mamičiek chce svoje ratolesti počkať priamo na mieste a veľakrát so sebou donesú aj svoje menšie deti. Odteraz si môžu pohodlne sadnúť v záhrade, vypiť kávu a využiť aj spoločenskú miestnosť. Mladší súrodenci sa tu môžu hrať aj s hračkami,” približuje výhody Ladislav Plachý.

unnamed (3)

Ďalšou výhodou je vyšší počet učební, vďaka ktorým môžu ponúknuť klientom termín oveľa flexibilnejšie. To znamená, že v špičke, medzi 14-tou a 17-tou hodinou, bude väčší výber z vyučovacích hodín.

V jazykovej škole PRO AMERICANA sa deti od predškolského veku až po dospelých a dôchodcov môžu naučiť po anglicky, nemecky a španielsky. Vo výučbe cudzieho jazyka tu vyvinuli vlastnú metódu, ktorej podstatou je, aby sa nový jazyk tak lepil na človeka, ako na malé dieťa jeho materinský jazyk. Krok za krokom, postupne a neustálym opakovaním. K výučbe anglického jazyka používajú vlastný, ministerstvom schválený a uznaný pracovný zošit.

unnamed

„Počas dvadsiatich rokov existencie školy sme dosiahli mnoho úspechov od zlepšenia školských známok až po prípravu na jazykové skúšky, rýchlokurzy pre dospelých,“ hovorí L. Plachý a vysvetľuje, že intenzívne rýchlokurzy využívajú hlavne tí, ktorí sa chystajú pracovať do zahraničia, napríklad ako opatrovateľky do Rakúsky. Úspešní sú však aj vo výučbe slovenského jazyka.

Školopovinným deťom tu pomáhajú aj inak. Doučujú predmety ako napríklad biológia, matematika, fyzika, všetko podľa požiadaviek. Deti sa pripravujú aj na Monitor alebo na opravné skúšky.

V jazykovej škole srdečne očakávajú od začiatku školského roka každého.

Prihlásiť sa môžete na adrese alebo telefóne:
ul. Generála Klapku 61, Komárno 94501, 0903 202 518
Ďalšie informácie:
Webová stránka
FB-stránka

unnamed (1) unnamed (4)

Vyjadrite svoj názor