Mesto 2011. 10. 04.

Podporte nemé tváre z Komárna

4. október – Svetový deň zvierat sa v našom meste už tradične nesie v znamení finančnej zbierky na pomoc opusteným psom z Komárna.

Ani tento rok nie je  výnimkou a tak nezabudnite, že dnes môžete v centre mesta stretnúť študentov s pokladničkami. Výťažok celej zbierky poputuje na pomoc psom v komárňanskom útulku. Ak by ste to však dnes už náhodou nestihli, nezúfajte. Útulok Dunajka si pre vás tento rok pripravil prekvapenie.

Pomôcť opusteným psom z Komárna budete môcť aj v sobotu, 8. októbra. Zbierky prebiehajú doobeda, na dvoch miestach. Na mestskom trhovisku a na Námestí generála Klapku. Na oboch stanovištiach môžete prispieť na pomoc psom z útulku Dunajka. Zároveň vás dobrovoľníci radi oboznámia so životom v útulku. Nuž a aby ste si aj konkrétne vedeli predstaviť komu bude váš príspevok pomáhať, oboch zbierok sa zúčastní aj zopár štvornohých obyvateľov komárňanského útulku.

Fungovanie útulku pre opustených psov z Komárna je každým rokom náročnejšie. Financie sú nevyhnutnou zložkou pre plnohodnotné staranie sa o psov. Preto je akýkoľvek váš príspevok vítaný. Štvornohí chlpáči z komárňanského útulku sa na vás v sobotu veľmi tešia.

 

Vyjadrite svoj názor