Mesto 2011. 08. 24.

Pokrstili sme administratívnu budovu TREND

Vo štvrtok poobede sme pokrstili komárňanskú administratívnu budovu TREND, ktorá sa nachádza v centre mesta, na začiatku ulice Eötvösa.  


Na stavbe, ktorá trvala poldruha roka pracovalo 5 hlavných dodávateľov a viacerí subdodávatelia. Výsledkom práce približne stovky ľudí je moderná administratívna budova, ktorá bola slávnostne odovzdaná 18.augusta. Od jedného z majiteľov, Zoltána Kollára sme sa dozvedeli, že všetky priestory sú už kompletne obsadené. Vedľa obchodov nachádzajúcich sa na prízemí onedlho otvoria parketové štúdio a cukráreň.

Na poschodí sa nachádza 19 kancelárií, ktoré plne uspokojili každú potrebu svojich nájomníkov. Nájdete tam aj našu agentúru Generation C Media. Zoltán Kollár sa na začiatku slávnosti poďakoval každému, kto sa zúčastnili stavebného procesu a taktiež zaprial veľa úspechov podnikateľom, ktorí sa so budovy TREND nasťahovali.

Primátor mesta Komárno Anton Marek v krátkom príhovore hovoril o tom, že je málo takých podnikateľov, ktorí v dnešnej nie ľahkej dobe poznačenej krízou postaví takú peknú, modernú administratívnu budovu. Stužku prestrihol primátor v spoločnosti majiteľov Zoltána Kollára a Norbert Strýčeka. Na udalosti sa zúčastnil aj Béla Novák (zástupca primátora) István Pásztor (prednosta Mestského úradu) László Stubendek (predseda miestnej SMK) a hostia z Budapešti.

Na otváracej party boli premietané fotografie z každej fázy stavby. Na zadnom dvore hostí zabával známy spevák a DJ Cseku. Večer korunoval skromný ohňostroj a odovzdanie novej administratívnej budovy TREND bolo na konci.

 

 

Vyjadrite svoj názor