Kultúra 2015. 06. 09.

Premiérový koncert svetového speváka Nevio (Nemecko) na Slovensku, a to priamo v Komárne!

Okrem Nevia vystúpi aj Komárnu dobre známy Peter Emmer či Dramaťák, ktorý si zaspomína na Snehulienku a zopár trpaslíkov a nebudú chýbať ani piesne zo Slečny Loreline.

Môžete sa tešiť na skvelý spoločný hudobný večer!

Sympatický Nevio Passaro je spevák taliansko-nemeckého pôvodu. Nevio nie je iba spevákom, ale piesne si aj skladá a píše, je majiteľom produkčnej spoločnosti viac ako 10 rokov. Svoje piesne si píše v taliančine, nemčine, angličtine, či francúzštine. Čudujete sa ako môže písať piesne v toľkých jazykoch? Nuž, mali by ste vedieť, že Nevio je vyštudovaný tlmočník spomínaných jazykov na univerzite v Bologni. V zahraničných rádio éteroch momentálne znejú jeho single z očakávaného albumu Nordsüdlich von hier, ktorý bude po prvýkrát v nemčine.
Je držiteľom viacerých zlatých platní za predajnosť jeho albumov, nositeľ prestížnych ocenení ako Echo a Comet a 1. mája 2015 otvárala svetovú výstavu Milano Expo svojím koncertom. Jeho najvačší hit “Amore per sempre” sa udržal v Top 10 viac ako 25 týždňov a predal z neho viac ako 150 000 kusov.

postavy_spolocne

Je populárny predovšetkým v zahraničí (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko a Taliansko), o čom svedčí aj fakt, že sa za ním na koncert do Komárna chystajú fanušíkovia zo vzdialenejších krajín Európy. Nevio odohrá unplugged koncert so svojím gitaristom a perkusionistom v intímnej atmosfére Domu Matice slovenskej v Komárne.

Tak neváhajte a rezervujte si lístky na jedno z najkvalitnejších hudobných podujatí začínajúceho leta ešte dnes!

Cena vstupenky/ Jegyár/ Price /: 6 eur
Rezervácia vstupenie/ Jegyárusítás / Booking&info : 0905 283 006 , nevio.slovakia@gmail.com
Neviov oficiálny web: www.nevio.tv
Oficiálne Facebook stránky: http://www.facebook.com/nevio.official
Určite si vypočujte: NEVIO channel na Youtube