Región 2014. 12. 28.

Pri Komárne sa stala tragická nehoda, vyhasli dva životy (†22,†50)

V sobotu krátko pred siedmou hodinou večer dostali hasiči z Komárna hlásenie o nehode v obci Tôň (okres Komárno). Po príchode na miesto nehody už nedokázali pomôcť dvom ľuďom.

Za volantom Fabie, smerujúcej krátko pred siedmou večer do Veľkého Medera, sedela 24-ročná dcéra. Sestru, mamu a otca viezla domov z návštevy v Komárne.

V miernej zákrute, tesne pred obcou Tôň, však na čerstvo nasneženej vozovke dostalo auto šmyk, prešlo do protismeru a ľavou zadnou časťou sa zrazilo s prichádzajúcim Superbom.

Zlá psychika

Na zadnom sedadle sedeli 50-ročná Judita a jej mladšia dcéra 22-ročná Linda. Obe ženy utrpeli zranenia, ktorým aj napriek snahe záchranárov na mieste podľahli. Otec a staršia sestra za volantom síce utrpeli len ľahšie zranenia, záchranári ich však pre zlý psychický stav museli previezť do nemocnice.

Bez zranení vyviazla aj vodička prichádzajúceho Suberbu, ktorá podľa vlastných slov nešla rýchlejšie ako päťdesiatkou, keďže práve vychádzala z obce Tôň. Fabia sa vraj z ničoho nič začala točiť na ceste a zrážke už nikto nedokázal zabrániť.

„Z dôvodu dopravnej nehody bola cesta uzavretá, hasiči vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia. Ich zásah trval takmer dve hodiny,“ informuje Zuzana Farkasová z OKO PHaZZ.

Autor: Drahu Dobrovicsová

Zdroj: noviny.sk