Mesto 2013. 09. 05.

SAMÉ SENZI BÝVANIA – deň otvorených dverí v Duna 1.

7. septembra, t. j. v sobotu, sa medzi 10:00 a 15:00 hod. na brehu rieky Dunaj koná Deň otvorených dverí v novom komárňanskom obytnom dome Duna1. Okoloidúci návštevníci budú mať príležitosť vidieť celú stavbu, a tiež aj dokončené vzorové byty. V tento deň sú na brehu Dunaja očakávaní všetci tí, ktorí pomýšľajú na výmenu či kúpu bytu.

Byty sú priestranné a vnútri takmer oslňujúco svetlé. Každý z nich, samozrejme, poskytuje vynikajúci výhľad na starý Dunaj, na viac ako storočný Alžbetin most, avšak aj panoráma smerom k mestu je okúzľujúca. V átriu sa nachádza úplne nový tichý park – v ňom malá záhradka, hojdačka, lavičky a veľa-veľa zelene.

Bývanie na brehu Dunaja je pravdepodobne ten najlepší nápad! Ľahko sa o tom môže presvedčiť každý, kto si kúpi niektorý z jedenástich typov bytov – od tichého prízemného až po ten na štvrtom poschodí, s bezkonkurenčnou panorámou. Od dvojizbového extravagantného až po trojbalkónový, päťizbový. Plocha bytov sa pohybuje od 58 m2 až do 164 m2, ceny sú v rozpätí od 44 900 Eur do 148 000 Eur (+ DPH).

Byty v Duna1 sú osobité vďaka: individuálnemu, na mieru prispôsobenému interiéru, neuveriteľne priestranným kombináciám obývačky a kuchyne, dobre situovaným, pokojným spálniam, modernému designu, Valentino dlažbe v kúpeľniach, každý byt má balkón a režijné náklady sú vyslovene nízke. V súlade s požiadavkami 21. storočia môže byť pre každý byt k dispozícii aj druhé parkovacie miesto. Presvedčte sa sami, priamo na mieste!

Mnohých sužuje otázka, či je kúpa bytu (nehnuteľnosti) dobrý nápad. Odpoveď nie je jednoduchá, isté je však, že z hľadiska kolísajúceho Eura a dlhotrvajúcej krízy je to najlepšia investícia. Obzvlášť to platí pre moderné budovy s dobrou polohou, ktoré sú postavené z kvalitných materiálov. Zatiaľ čo vlády a spoločenské zriadenia sa môžu ustavične meniť, po nehnuteľnostiach tohto druhu bude vždy dopyt, svoju hodnotu si uchovajú. Do tejto kategórie patrí aj Duna1.

Presvedč sa o tom v sobotu, medzi 10:00 a 15:00 hodinou!

ONuzLe_duna1_nyilt_nap_530x252px