Šport 2012. 01. 12.

Semifinále EUROLIGY v boxe Komárno vs Debrecen

Športová hala v Komárne bude 13. januára od 19,00 h. dejiskom prvého semifinálového stretnutia play-off o postup do finále o titul majstra Euroligy v boxe pre rok 2011, medzi tímami Sharks Komárno a Thunders Debrecen.

Komárno si vybojovalo prvenstvo v základnej skupine, keď zo šiestich stretnutí päťkrát zvíťazilo a raz remizovalo. Debrecen skončil vo svojej skupine na druhom mieste za rumunským Timisoara Lions, ktorý si v druhom semifinálovom zápase zmeria sily 20. januára v Györi a tamojším Gladiátorom.

Víťazné tímy z oboch týchto zápasov sa stretnú vo finále na zatiaľ ešte neurčenom mieste o titul medzinárodného majstra Euroligy BoxingOne Championship 2011. Veríme, že tím Komárna, štartujúci pod názvom Sharks (Žraloci) odolá debrecenským Thunders (bleskom), a po víťazstve v domácom ringu postúpi do finále súťaže.

Stretnutie sľubuje box vynikajúcej európskej úrovne. Očakáva sa preto široký záujem športového obecenstva. Dôležitosť a hodnotu semifinále Euroligy potvrdzuje aj skutočnosť, že celý zápas vysiela priamym prenosom televízny medzinárodný kanál Digi-Sport!

Vyjadrite svoj názor