Mix 2020. 08. 20.

Soho Park v Komárne, časť Hadovce ponúka bývanie v pokoji prírody a zároveň v blízkosti mesta

Nájsť ideálne miesto na bývanie nie je jednoduché. Ľudia stále častejšie hľadajú pokoj a prírodu, ale zároveň chcú mať privilégium krátkej cesty do práce v meste. Pripravovaný obytný komplex Soho Park Komárno, časť Hadovce ponúka ideálne riešenie pre ľudí s podobnými požiadavkami, a teda prémiové bývanie v meste s nádychom pokoja vidieka.

Bývanie v súlade s prírodou

Kto pozná okolie Komárna, vie, že je jedinečné a ponúka nekonečne veľa možností. Toto prostredie sa rozhodla využiť aj developerská spoločnosť IMMO-MEM s.r.o., ktorá pri svojom najnovšom projekte s názvom Soho Park ponúka na predaj celkovo 62 pozemkov pre rodinné domy. Projekt svojou polohou ponúka ideálne základy pripravovanej obytnej zóny na kraji mesta, ale zároveň v prírode. Najlepšie podmienky pre tieto požiadavky ponúkajú Hadovce, mestská časť Komárna. „Celý obytný park je približne 500-600 metrov od hranice mesta Komárno, hneď po pravej strane, ako vchádzame do Hadoviec,“ opisuje polohu areálu Miloš Kuchár, majiteľ developerskej firmy IMMO-MEM s.r.o.. Medzi výhody areálu tiež považuje skutočnosť, že v minulosti slúžil ako domov Strednej odbornej školy poľnohospodárskej, takže ponúka veľkú plochu s množstvom zelene, stromov a drevín. Firma tak bude dbať na to, aby sa pri prácach na pozemkoch odstránili len najviac nežiaduce dreviny, nakoľko toto arborétum môže dopomôcť k vytvoreniu oázy pokoja. Ďalšou výhodou polohy Soho Parku je, že v súčasnosti ponúka najrýchlejší príjazd do Komárna a predstavuje jediný smer prístupu do mesta bez dopravných obmedzení a prekážok.

Domov s kompletnou infraštruktúrou

Pri Soho Parku, okrem lukratívnej polohy, mysleli aj na kompletné inžinierske zabezpečenie. „Ku každému pozemku bude zapojená kanalizácia, voda, elektrina, optický internet a v celom areáli bude verejné osvetlenie,opisuje Miloš Kuchár služby, ktoré zabezpečuje ich developerská firma a zároveň obsahuje aj kúpna zmluva. Okrem toho firma uvažuje aj o multifunkčnom ihrisku, ktoré by bolo ďalším veľkým plusom pre komplex. Firma zabezpečuje primárne inžinierske siete a prístupovú cestu, ale je otvorená aj pre možnosť zabezpečenia celkovej výstavby rodinných domov.

Možnosti na výber toho ideálneho pozemku

Komplex celkovo ponúka 62 pozemkov pre rodinné domy. „Pozemky sú dostupné v rôznych veľkostiach, od 650 m2 až do 1700 m2. Ceny pozemkov sú rozdelené do troch kategórií, podľa toho, v ktorej časti komplexu sa nachádzajú,“ približuje informácie Miloš Kuchár. Rezervácie pozemkov sú možné prostredníctvom webovej stránky www.sohopark.sk, následne sa podpisuje rezervačná zmluva a je potrebné zaplatiť rezervačný poplatok. „Ku koncu roka by sa mala celá lokalita rozparcelovať a zapísať do katastra nehnuteľností. Následne bude mať každý pozemok list vlastníctva s parcelným číslom a budú sa môcť podpisovať kúpne zmluvy,“ opisuje pán Kuchár konkrétne kroky k ceste za vysnívaným domovom, ktoré vzniknú len na necelý kilometer od obchodných centier ako Korzo Komárno alebo Family Center. Prvé rodinné domy by sa mohli začať stavať od leta 2021.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.sohopark.sk, na facebookovej stránke s názvom SOHO PARK, alebo priamo od developera – info z prvej ruky prostredníctvom emailovej adresy info@sohopark.sk.  

(PR)