Mix 2015. 10. 12.

Spoločník do džungle

Za prácou, či zábavou? Nová Mazda CX-3 vás bezpečne prevedie mestskou džungľou.
Bezpečná jazda už dávno nemala taký štýl! Spoločnosť Real-K Komárno, ktorá je nezameniteľným partnerom správnych šoférov už od roku 1997, ponúka svojim klientom automobil Mazda CX-3 s technológiou Skyactive. Teraz navyše s predĺženou zárukou až na 5 rokov!
Buďte aktívni, buďte jedinečný, ohromte! Automobilka Mazda prináša na slovenský trh kompaktný crossover Mazda CX-3. Ten spája jedinečný, štýlový a zvučný dizajn KODO s  praktickou stránkou automobilov Mazda. Úžasný dizajn KODO zachytáva dušu pohybu, symbolizuje typickú silu, svižnosť a odolnosť Mazdy.
Technologickí kreatívci automobilky Mazda vytvorili novú nekonvenčnú technológiu Skyactive tak, že začali tvoriť od nuly. Iba ceruzka a prázdny hárok papiera. Aj vďaka tomu sa im napokon podarilo dosiahnuť najvyšší kompresný pomer na svete, nakreslili nové prevodovky a spískali aj ľahkú konštrukciu, vďaka čomu je rada vozov Mazda 3 tak úsporná, ako len môže byť, a zároveň ponúka vzrušujúci a pohlcujúci zážitok z jazdy.
Nová CX-3 sa svojim pasažierom prihovára cez systém MZD Connect, ktorého ústami je sedempalcový monitor. Prístup máte k hudbe, hands-free telefonovaniu, navigácii a sociálnym médiám, stačí pootočiť kruhovým HMI ovládačom.
O bezpečnosť sa starajú tradičné bezpečnostné prvky a tiež inteligentná technológia i-ACTIVESENSE, ktorá za pomoci zabudovaných kamier, radarom a laseru dáva pozor na všetkých stranách auta. Už nikdy nebudete musieť počítať s mŕtvym uhlom!