Mix 2016. 12. 21.

Tvár týždňa: Robert Svanczár a jeho rodina

Aké sú Vianoce v rodine najúspešnejšieho komárňanského siláka a osobného trénera Róberta Svanczára? Robi nie je len pyšným držiteľom titulu majstra sveta v tlaku a početných domácich a medzinárodných ocenení, ale je aj úspešným osobným trénerom mladého Adama Jakubeka. Popritom žije aj krásny rodinný život. S manželkou Sandrou a ročnou dcérou Leou sa už ledva vedia dočkať Vianoc.

svanczar-1-medium

„Vianoce mám rád. Pre mňa patria k najdôležitejším sviatkom, vidím v nich silu súdržnosti a spolupatričnosti rodiny. Snažím sa na ne pripravovať v pokoji. Je pre mňa dôležité, aby bol aj náš domov primerane vyzdobený. Preto zdobeniu venujeme čas už počas adventu. Z tohto hľadiska som človek, ktorý má rád tradície – aj so svojou rodinou pokračujem v tom, čo som zažíval v detstve.

svanczar-12-medium

Na Štedrý večer budeme v trojici. S manželkou sme vzrušení, nakoľko tieto Vianoce budú prvé, ktoré plne bude prežívať aj Leuška. Určite ju ale neobklopíme zbytočnými darčekmi.

karacsony-medium

Vianočný stromček budeme zdobiť vo dvojici, na stôl sa dostane zeleninová polievka a ryba, ktorú pripravím ja, lebo veľmi rád varím. Sladké napečie manželka Sandra.

svanczar-11-medium

svanczar-15-medium

Po spoločnej večeri si niečo zaspievame a až potom príde na rad otvárenie darčekov. Myslím si, že ak chceme mať pekné sviatky, musíme pre to urobiť všetko.

svanczar-medium

Keď som bol dieťa, tak po večeri otec zobral do ruky gitaru a spolu sme si zaspievali vianočnú pesničku. Moju mamu navštívime na prvý sviatok vianočný, tam sa stretne celá veľká rodina: starí rodičia či moje dve sestry s rodinami. Dokopy je tak okolo stromčeku až sedem vnúčat! Vždy si spomeniem na Vianoce môjho detsva a aj na môjho otca, ktorý nás opustil už pred 27 rokmi. Rodinu mojej manželky navštívime na druhý sviatok viančoný.

svanczar-13-medium

Sviatočné chvíle môžu byť len vtedy krásne, ak ich my sami naplníme pokojom a láskou. K tomu sú však potrebné aj tradície.”svanczar-10-medium


Ak by si uvažoval na tréningoch s Robom, len smelo ho kontaktuj:
0908 607 612
svanczar.robert@gmail.com
FB stránka: Svanczár Róbert osobný tréner-személyi edző

unnamed