Mix 2019. 11. 13.

V Beauty Time KN sa vďaka najnovšej technológii BB Glowskin postarajú o zjednotenie vašej pleti

Hľadáte trvalé riešenie pre zjednotenie vašej pleti alebo redukciu drobných nedokonalostí a akné? Novootvorený salón krásy Beauty Time KN ponúka moderné a inovatívne riešenie pre rôzne typy pleti. Vyskúšajte tak na svojej koži medzi prvými na Slovenku novinku s názvom BB Glowskin.

To, že tento novootvorený salón ponúka široké spektrum služieb, je známe už nejaký ten deň. K stálemu portfóliu služieb ako napríklad hĺbkové čistenie pleti, ultrazvuková a drenážna masáž, nasadenie umelých mihalníc, laminácia obočia, výplň vrások a pier tak pribudla novinka, ktorú salón ponúka medzi prvými na Slovensku.

BB Glowskin ja novinkou na Slovensku, ktorá vďaka svojmu zloženiu a účinkom vytvára efekt tradičných BB alebo CC krémov až na 9 mesiacov. Medzi pozitívne účinky procedúry patrí napríklad zjednotenie tónu pleti, zosvetlenie pigmentácie, zúženie pórov, hydratácia pleti, ochrana pred UV žiarením, redukcia jemných vrások a tmavých kruhov pod očami. Dôležité tiež je, že produkty používané pri tomto ošetrení neobsahujú parabény, benzofenóny a umelé farbivá, sú bez živočíšnych a minerálnych olejov. Obsahujú prírodný olej, ktorý je šetrný k pokožke.

Vďaka pozitívnym účinkom je procedúra vhodná pre rôzny vek a druh pleti. Pri mladšej pleti pomáha pri redukcii akné, pri zrelej pleti pomáha pri výplni jemných vrások. Liečba ponúka pozitívne výsledky už po prvej procedúre, avšak pre výsledný efekt na 9 až 10 mesiacov je potrebné absolvovať 3-4 procedúry s odstupom 10 až 14 dní. Liečba je bezbolestná, bez sčervenania pokožky, avšak 12 hodín po liečbe je dôležité vyhnúť sa znečisteniu pokožky, nadmernému poteniu a vode. Počas celej procedúry je dôležité vyhýbať sa slnečnému žiareniu, alebo si chrániť pleť krémom na opaľovanie s vysokým ochranným faktorom.

Okrem BB Glowskinu sa v zimných mesiacoch môžete tešiť aj na rôzne príležitostné akcie, ktoré salón ponúka. V časoch stužkovej nájdete napríklad procedúry ako hĺbkové čistenie pleti, líčenie, gélové nechty alebo gél lak za zvýhodnené ceny. Viac informácií nájdete na facebookovej stránke Beauty Time KN alebo na rovnomennom Instagrame. Termín si môžete zarezervovať cez sociálne siete, na telefónnom čísle +421 948 211 405 alebo priamo na adrese Nádvorie Európy 24, Komárno.