Mix 2019. 10. 23.

V Beauty Time sa postarajú o ženskú krásu od hlavu až po päty

Hľadáte salón krásy, kde nájdete všetky skrášľovacie služby pod jednou strechou? Či už ste sa rozhodli pre kozmetické procedúry, manikúru alebo pedikúru na tomto mieste si vyberiete zo širokej ponuky služieb. Nechajte sa tak napríklad hýčkať dotykom rybičiek Garra Rufa, kým sa o vašu pleť postará skúsená kozmetička.

V srdci Komárna na Nádvorí Európy otvoril dvere kozmetický salón jediný svojho druhu v okolí. Na jednom mieste si totiž môžete rezervovať rôzne druhy kozmetických služieb od hlavy až po päty. Salón okrem toho ponúka široký rad kozmetických služieb pre rôzne vekové kategórie a rôzne druhy pleti.

V Beauty Time si môžete vybrať z tradičných procedúr ako hĺbkové čistenie pleti, ultrazvuková a drenážna masáž, depilácia a nasadenie umelých mihalníc. Na svoje si tu prídu aj klientky, ktoré sa rozhodli pre výplň vrások a pier HyaluronPenom, odstránenie vrások PlazmaPenom alebo len chcú dopriať tú správnu výživu pleti napríklad pomocou mezoterapie alebo fotónovej masky.  

Beauty Time ako správny pokrokový salón ponúka aj novinky na kozmetickej scéne, ako napríklad lamináciu obočia, čo predstavuje narovnanie prirodzeného obočia, ktoré sa neposlušne krúti. Obočie tak dosiahne požadovaný tvar.

Jedinečnosťou nielen v salóne ale i v celom meste je rybia pedikúra prostredníctvom rybičiek Garra Rufa. Dotyk rybičiek je príjemný a uvoľňujúci, nakoľko nemajú zúbky. Procedúra je tak bezbolestná a jemnej kože na nohách sa tak môžu zbaviť aj mladšie zákazníčky.

Chystáte sa na svadbu, stužkovú alebo promócie? Samozrejmosťou v salóne sú tiež manikérske služby a príležitostné líčenie, vďaka čomu nájdete všetko pre svoj veľký deň na jednom mieste.

Každá žena vie, že udržiavanie krásy je občas časovo náročné. V Beauty Time sa práve pre to rozhodli vyhovieť aj klientkám v časovej tiesni, ktoré by naraz potrebovali absolvovať viacero procedúr. Výsledkom tejto myšlienky je skutočnosť, že v tomto salóne sa môžete zrelaxovať pri masáži tváre, pričom sa postarajú napríklad o vašu manikúru alebo pedikúru. Tešiť sa tiež môžete na rôzne príležitostné ponuky a akcie, ktoré môžete sledovať na facebookovej stránke Beauty Time KN alebo na rovnomennom Instagrame.

Termín si môžete zarezervovať cez sociálne siete, na telefónnom čísle +421 948 211 405 alebo priamo na adrese Nádvorie Európy 24, Komárno.