Mesto 2016. 11. 15.

Vianočný Coca-Cola kamión sa chystá aj do Komárna. Privezie bradaté prekvapenie!

Na Námestí generála Klapku v Komárne sa piateho decembra zastaví populárny Coca-Cola Vianočný kamión, ktorý brázdi naše vianočné televízne programy už mnoho rokov.

V rámci pondelňajšieho programu sa deti budú môcť odfotografovať so škriatkami i so Santom. „Keď sa posadíte na jeho kolená a pošepkáte svoje želanie, stačí už len jeden úsmev do objektívu a potom môžete na pódiu Santovi zarecitovať peknú básničku. Svoje fotografie so Santom si môžete stiahnuť na stránke www.coca-cola.sk v sekcií Vianočný kamión.“

Okrem dobrej vianočnej nálady si môžete odniesť domov aj nové tanečné kroky. Program štartuje už od 16:00. „Spoločne sa všetci naučíme špeciálny Vianočný tanec, ktorý si potom aj so Santom spoločne zatancujeme. Presne o 16:30 na námestie dorazí vo svojom červenom Vianočnom kamióne Santa Claus,“ píše sa vo facebookovom evente Vianočného kamiónu.

Celý výťažok z akcie bude venovaný na dobročinné účely jednej vybranej organizácie navštíveného mesta. Peniaze tak budú využité v prospech tých, ktorí to naozaj potrebujú.