Mesto 2022. 11. 28.

Vianočný gardrobe outlet a remeselný trh bude plný lokálnych výrobcov

Gardrobe outlet a remeselný trh usporiada Občianske združenie Za vedomé Komárno už desiatykrát, pričom sa akcia teší veľkej obľube. Tentokrát pôjde o výnimočnú udalosť, nakoľko sa outlet bude niesť v znamení vianočných trhov v priestoroch nádherného Dôstojníckeho pavilónu v srdci Komárna už túto sobotu 3. decembra od 9:00 do 17:00.

Na trhu budú dostupné produkty od mnohých lokálnych výrobcov, tak jednoznačne bude možnosť na zadováženie si jedinečných darčekov pod vianočný stromček pre rodinu či blízkych.

Na trhoch sa predstavia lokálni výrobcovia ako napríklad LuveNature so svojou prírodnou kozmetikou, Stela S. ceramics a jej keramické výrobky, Horgolzsó a jej mäkkučké hačkované hračky, Od krojarky a jej ručne vyrobené oblečenie a doplnky, Hot Like You Candle sviečky, produkty od Inksroomdesign, Maja Planet a jej voskované obrúsky na uchovanie čerstvosti pečiva, Lenasperky so svojimi šperkami a omnoho viac…

Nebude chýbať ani tradičný gardrobe outlet, kde bude možnosť na to, aby ste dali druhú šancu nosenému oblečeniu, čím zároveň prispejete k ochrane životného prostredia.

Vianočnú atmosféru umocní aj možnosť zakúpenia predvianočného obedu alebo vareného vína či rôznych sladkostí. O program pre deti sa postará CVČ Komárno.