Mix 2015. 12. 18.

Všetko pod jednou strechou – Nakupujte pohodlne v Shopping Center

Keď pred Vianocami musíme myslieť na milión vecí naraz, ponáhľame sa z jedného obchodu do druhého a ešte aj naša ratolesť visí na našom krku, v takomto prípade je veľkou výhodou, keď všetko nájdeme pod jednou strechou. V Komárne je takýmto miestom KOMÁRNO SHOPPING CENTER, kde môžeme nakupovať pohodlne, pokojne a ešte aj dieťa bude na sto percent spokojné.

Pozrime sa, aké darčeky tu môžeme nakúpiť a čo všetko sa dá v Shopping Center robiť. Skôr ako začneme nakupovať odovzdajme dieťa v DETSKOM KÚTIKU na treťom poschodí, aby sme mohli pokojne nakupovať a popozerať sa v obchodoch. Kým nakupujeme, naše deti sa môžu vyšantiť s hračkami, zatiaľ čo na ne dozerá milá pani.

IMG_3835

Keď sa vrátime na prízemie hneď nás čaká milé prekvapenie, lebo na jednej celej strane chodby sa nachádza nová TETA DROGÉRIA. Oplatí sa vojsť, pretože majú obrovský výber tovaru a na vybrané druhy teraz ponúkajú až 30%-né zľavy. Okrem toho ponúkajú množstvo vianočných akcií a možnosť požiadať o vernostnú kartu, vďaka ktorej za tovar zaplatíme menej po celý rok.

IMG_3820

Na konci chodby nájdeme CLAUDIA DESIGNobchod plný krásnych, štýlových bytových doplnkov a menších či väčších darčekov. Oproti (pri vedľajšom vchode) je obchod s detským oblečením KIWI-KIDS. Malý obchodík ponúka kvalitné a jedinečné detské oblečenie. V susedstve sa nachádza BODY BULLDOZER – špecializovaný obchod pre kulturistov. Ak máme v rodine „fitnes-maniaka” určite by sa potešil vitamínom a výživovým doplnkom zakúpených v tomto obchode.

IMG_3760

Hneď vedľa je MÓDA MICHAEL, kde nám ponúkajú elegantné pánske a dámske oblečenie. Ak ešte nemáme vhodné oblečenie na silvestrovskú párty, tak sa isto oplatí pozrieť si veľký výber koktailových šiat a pánskych oblekov. Určite sa zastavme aj v PARFUMÉRII. K pestovanému vzhľadu bez pochýb patrí aj dobre vybraná vôňa, ktorá posilní našu osobnosť. Môžeme si vyberať z takých svetových značiek ako Bulgari, Dolce&Gabbana, HugoBOSS, a tak ďalej. K dokonalému vzhľadu chýba už len krásny šperk! Obchod VAŠE STRIEBRO ponúka veľký výber strieborných šperkov.

IMG_3824-Pano

Na prvom poschodí si ešte môžeme dať urobiť účes v KADERNÍCKOM SALÓNE, aby sme sa na sviatky mali dokonalý outfit. Určite sa ešte zastavme v DOMAXE, kde je široký výber domácich potrieb. Na celom druhom poschodí sa nachádza predajňa NEW SHOP, kde sa môže obliecť každý člen rodiny od hlavy až po päty. Od spodnej bielizne až po topánky tu nájdeme všetko. Aj bytové doplnky tu dostať za prijateľné ceny.

IMG_3843

Nadišiel čas, aby sme sa vrátili pre naše dieťa, ktoré je už určite hladné ako vlk. Navariť sme nemali čas, ale veľmi rýchlo potrebujeme niečo teplé pod zub. Zíďme na prvé poschodie do FOOD COURTU, kde si môžeme dať gyros alebo inú dobrotu. Po obede pri dobrej káve a výbornom zákusku v príjemnom prostredí cukrárne „U BOCIANA” sa môžeme pokochať krásnym výhľadom na mesto, alebo sa pripojiť na počítač cez free wifi. Mimochodom, na prvom poschodí je posledný voľný obchodný priestor na prenájom vedľa domácich potrieb.

IMG_3829-Pano IMG_3831

Nakúpili sme darčeky a to všetko na jednom mieste. Nemuseli sme behať po celom meste, nemuseli sme stáť v radoch a v dave. Obrovskou pomocou bolo, že sme nemuseli so sebou vláčiť našu ratolesť z jedného obchodu do druhého a po nákupnom maratóne sme sa aj trocha rozmaznali vynikajúcim zákuskom!

Komárňanský Shopping Center myslí na tých, ktorí ako každý rok, nakupujú na poslednú chvíľu. Práve pre nich bude Shopping Center OTVORENÝ AJ V SOBOTU (19. decembra) a tiež V ZLATÚ NEDEĽU (20. decembra) až do 14. hodiny! Navyše, aj 24. DECEMBRA môžete prísť od 9:00 do 11:30. Darček sa tento rok ujde pod stromčekom každému.

IMG_3725