Kultúra 2018. 05. 29.

Zalietaš si, zaskáčeš si, zabavíš sa – Tri dni zábavy pre celú rodinu prinesie Lake Up

Tento rok sa už po siedmykrát bude konať populárny festival Lake Up, ktorý má pre všetkých, zábavychtivých ľudí toho pripraveného oveľa viac, ako len hudobný program. Festivalová atmosféra bude na brehu Mŕtvaku vládnuť už pred začiatkom koncertov.

Festival Lake Up začínal pred siedmimi rokmi s programom, ktorý prebiehal počas jednej noci. Vďaka veľkému úspechu bude ale tohtoročný festival trvať už 3 dni a 3 noci. Festivalovou novinkou je aj možnosť stanovať priamo v areáli.

Na festival, ktorý štartuje 26. júla, zavítajú raper Kali, skupina Desmod, DJ EKG, Kasza Tibi, Bëlga, Kis Grófó, Kállay Saunders, Pápai Joci, AnimalCannibals a ďalší.

Hlavným programom festivalu sú hudobné koncerty, ale organizátori nezabúdajú ani na ďalšie aktivity počas dňa. Denný program bude tento rok bohatý a svoje si nájde každý člen rodiny.

Denný oddych

Výnimočnou súčasťou festivalu Lake Up bude let teplovzdušným balónom z ktorého si budete môcť pozrieť areál festivalu a okolie mŕtveho ramena rieky Váh z výšky približne 60 metrov. Každý si bude môcť vyskúšať aj jazdu na mechanickom býkovi a tí, ktorí nemajú radi adrenalín, si oddýchnu v chillzone, alebo v coctail bare.

 

Rodinný program

Najmenší sa môžu tešiť na maľovanie na tvár, ale najlepšou zábavou budú pre nich celkom určite dva obrovské nafukovacie hrady a tiež poníky. Budú sa konať aj retro súťaže 90-tych rokov, ako skákanie vo vreci či hod podkovou.

Tibi atya predvedie, Rubint Réka precvičí

Z už spomenutého denného programu zaujmú  Tibi atya aj Rubint Réka, ktorú ste mohli vidieť aj na celodennej jarnej akcii Wake Up. Známa maďarská osobná trénerka bude opäť zodpovedná za to, aby všetkých poriadne rozhýbala. Tibi atya svojou prednáškou priblíži budovanie jeho populárnej webovej stránky a porozpráva aj o všedných dňoch adminov. Okrem neho sa predstavenia aj ďalší úspešní YouTuberi či ľudia, ktorí sú známi na Instagrame. Spolu porozprávajú o tom, ako si svoj úspech na sociálnych sieťach vybudovali.

Športový program

Okrem športového predpoludnia s Rubint Rékou sa môžu návštevníci festivalu Lake Up zúčastniť aj rôznych súťaží. V sobotu doobeda sa bude konať volejbalový turnaj, siláci sa môžu popasovať v pretláčaní sa a súťažiť sa bude aj v pití piva, no pripravený bude aj crosfitt, lezecká stena, ukážka breakdance či barbershow.

 

Toto všetko ale ani zďaleka nie je všetko, čo si organizátori pripravili. Najväčší beach festival Lake Up totiž ešte skrýva viacero prekvapení, ktoré budú odhalené v krátkom čase. Pre ďalšie informácie a novinky sa oplatí sledovať Facebookovú a Instagramovú stránku festivalu.

Zakúp si vstupenku v predpredaji a užívaj si každú sekundu najväčšieho letného beach festivalu!

Trojdňová vstupenka už od 21 EUR na www.lakeup.sk/tiket.