Šport 2010. 10. 17.

Volejbalisti Spartaku s prvou prehrou

V sobotu od 11:00 sa v telocvični Univerzity J. Selyeho odohrali dva zápasy volejbalovej prvej ligy medzi VK Spartak Komárno a VK Bílikova.

Súper z Bratislavy síce sebavedomo prišiel, no nevstúpil do dvojzápasu víťazne. V prvom sete narobil naším značné problémy, no prehral dva sety na 21, respektíve 20 bodov a v treťom jasne ťahal za kratší koniec, prehral na 14. Do Druhého zápas u nastúpil ešte sebavedomejšie a hoci mali naši šancu vyhrať prvý setu druhého zápasu, napokon prehrali na 22, druhý dokonca na 26 a ani v treťom sa nepoddali jednoducho, no predsa, prehrali ho 25:23.

Diváci teda mohli vidieť veľmi zaujímavý a bojovný volejbal s tesnými výsledkami. Výsledok 3:3 na sety bude napokon zrejme zaslúžený pre obe strany, no tým našim hráčom by sme predsa len dopriali o ‚setík‘ viac!

V tabuľke nedošlo k výrazným zmenám, stále si držíme druhé miesto so 7 bodmi a ratiom 1,8. Prvé miesto jasne patrí volejbalistom z VKP ‚B‘.