Kultúra 2012. 07. 13.

28. júla nás čaká celodenný festival LAKE UP!

Najväčšia letná párty v Komárne za dverami, LAKE UP! sa blíži!

Po úspechu myšlienky a napokon aj samotnej akcie WAKE UP!, vďaka ktorej sa nielenže zabavili stovky mladých ľudí, ale sa aj prispelo na dobrú vec, prichádza ďalšia zaujímavá akcia. Populárny mesačník LOOK magazine vám v spolupráci so všetkými partnermi hrdo predstavujú celodenný letný rodinný festival na Mŕtvom ramene Váhu menom LAKE UP!

Čo nás čaká? Vstup na festival je zdarma! Na hlavnom pódiu sa predstavia DJs Kovács, Boogie, Sinkovicz, IceEra, Mackenzy a okrem nich aj módna prehliadka bikini fashion show, breakdance vystúpenie a koncert Kállay-Saunders Andrása, účastníka piatej maďarskej Megasztár.

Zaujímavé budú určite aj celodenné súťaže a atrakcie pre najmenších, ktoré začínajú už po 10-tej hodine, ako poníky, csiri-biri cvičenie, preteky vo vreci, či skákací hrad.

Na svoje si určite prídu aj starší účastníci napríklad pri súťaži v jedení hotdogov, súťaži v pití piva, alebo Reboot! Football Cup  na nafukovacom ihrisku. K dispozícii budú stánky s občerstvením a počas celej akcie bude bezplatné Wifi pripojenie zabezpečovať FIFANET.

Štartujeme 28.júla o 10:00, akcia potrvá do ranných hodín nasledujúceho dňa.

Všetky aktuálne informácie a odpoveď na otázky hľadajte na facebooku, konkrétne v TOMTO EVENTE! 

Partneri / Partnerek:
R-MAXAUTO s.r.o. – autóalkatrészek – autosúčiastky
AGRARWELT GmbH – kúpa a predaj poľnohospodárskych produktov
KISS s.r.o. – poľnoobchod , CARS SLOVAKIA s.r.o. – cesta k úspešnej kúpe auta, Euromax-Trans s.r.o. – nákladná doprava, Mesto Komárno – Komárom város, Apáli, K-Print, MJP photography,MIX SHOP autosúčiastky – autóalkatrészek, KT spol. s r.o., TREND – administratívna budova, Reboot!, Libra Trade – reality – ingatlanok, Kreativa, Baby Shop, Prvá realitná, Danubius,  Norbi Update – jednoducho, životný štýl, Delta hetilap,BuMM.sk,  dunataj.sk, CDT sound & light, CashFlow, Nova Roll – plastové okná, WORLD Reality – realitná kancelária, Acacia team, ROYAL TAXI 0908 305 444, MB Move, Wellness Hotel Patince, Dickiez, Bomba energy drink, Zlatý Bažant

Vyjadrite svoj názor