Šport 2011. 10. 05.

Buď, alebo …

… si hovorí posádka JMP RACING TEAM : Mário Csente a Petr Tešínský pár dní pred posledným podnikom DMACK Tyres RALLY 2011 Majstrovstiev Slovenska.

Situácia pred 37. Rally Košice je naozaj na ostrí hrany.  V triede vedieme o jediný bod, čo je na víťazstvo veľmi málo. Hlavne, keď sa v Košiciach bodujú obidva dni samostatne a navyše, podľa zoznamu prihlásených, nebude chýbať náš poľský súper Chuchala ktorý na nás stráca bod. Keďže ako sa hovorí, rally sa ide do konca, v hre sú aj ďalšie posádky ktoré nás môžu obrať o cenné body a preto sa musíme sústrediť hlavne na to neurobiť chybu.

Náš team momentálne intenzívne pracuje na príprave súťažnej Imprezy, už prebiehajú testy. Začiatkom budúceho týždňa balíme a odchádzame do Košíc. Okrem bodovania v triede 3 ( skupina N nad 2000 cm³) samozrejme pokukávame aj po absolútnom hodnotení, kde sme momentálne na 7 mieste. Našou ambíciou je dostať sa do prvej päťky, ale to si bude vyžadovať dva dni maximálneho sústredenia, bezchybnú techniku, perfektný rozpis , samozrejme 120 % výkon od Mária aj Petra, a tiež nemalú časť povestného šťastia.

Držte nám preto palce, a pre všetkých , ktorí majú radi motoristický šport a nemajú žiadny program 14-15.10.2011 je tu pozvánka na 37. Rally Košice . Príďte nás podporiť.  Viac info na www.rallye.sk.

TEXT: JMP Racing Team

Vyjadrite svoj názor