Mix 2020. 04. 08.

Chalani z kapely Luisville Story z Komárna vydali svoj nový videoklip

Rocková kapela s názvom Luisville Story z Komárna vydala svoj ďalší singel, ktorého klip sa natáčal aj v rodnom meste chalanov. Nová pieseň Spoveď vznikla v spolupráci s jedným z najznámejších gitaristov na Slovensku – Jimim Cimbalom.

Videoklip k piesni Spoveď prináša okrem rockovej hudby na trh aj zábery z mesta Komárno, odkiaľ členovia kapely pochádzajú. Ich výnimočným hosťom pri najnovšej skladbe je tiež jeden z najznámejších gitaristov na Slovensku – Jimi Cimbala.

https://www.instagram.com/p/B8q3dsOpd9H/?utm_source=ig_web_copy_link

Kapela Luisville Story vznikla v roku 2017 v malej dedinke Ľudovítov pri Nových Zámkoch. Odtiaľ pochádza aj názov, teda Luisville Story – Príbeh z Ľudovítova. Po nejakom čase sa pôvodná zostava pomenila a od roku 2018 pôsobia v zostave Robert Vida – spev/gitara, Samuel Szabó – basová gitara, Mojmír Ivaniš – bicie/sample, József Angyal – gitara/vokál ako Komárňanská kapela. Kapela hrá modernú rockovú hudbu s prvkami elektroniky a popu.

Medzi najväčšie úspechy kapely sa radí účasť vo finále celoslovenskej súťaže Košický zlatý poklad, kde sa minulý rok zo 156 prihlásených umiestnili v TOP 6. alebo aj zaradenie medzi Objavy Slovenskej rockovej scény na rádiu Anténa Rock, kde môžete počuť aj ich singel Povstanem.