Mix 2019. 09. 10.

Čokolády z komárňanskej dielne Chocomaze získali prestížne ocenenia

Každoročné udeľovanie ocenení Great Taste Awards v Londýne je vo svete potravín a nápojov považované za významnú udalosť ako napríklad udeľovanie Oscarov v kinematrografii. Tento rok si vzácnu nálepku odniesli aj novinky CrunCHÉ z dielne Katalin Papp Vargha.

Ocenenia získali výrobky z čokolády, ktoré nesú jedinečný názov CrunCHÉ. Dielňa Chocomaze ponúka tri rôzne druhy tohto chrumkavého krokantu, nálepky Great Taste Awards avšak získali variácie s mandľami a sezamom a kombinácia ovsených vločiek, chia a quinoa.

„Naše produkty CrunCHÉ sú ojedinelé na trhu, podobný produkt nikto nevyrába. Je to naša vlastná receptúra, na čo sme veľmi hrdí a aj vďaka týmto oceneniam máme väčšiu šancu uspieť na zahraničnom trhu a tiež je o naše produkty väčší záujem,“ povedala o produkte a ocenení Katalin Papp Vargha.

Koncept CrunCHÉ sa tak pridal k víťazstvu z roku 2015, o ktoré sa zaslúžila čokoláda s názvom Pinot Noir a k Alto el Sol z roku 2017.

Ocenenia Great Taste Awards zaručujú 100% kvalitu a chuť medzi potravinami. Produkty odmeňuje zlatou hviezdou celosvetová porota nezávisle od obalu a marketingového pozadia produktu.