Šport 2011. 08. 12.

Csenteovci sa chystajú na ďalší pretek

Prípravy na jubilejný Rajd Rzeszowski sú vo finálnej fáze.

Len o pár dní sa Poľský Rzeszow stane opätovne centrum záujmu rally pozitívnych. Členovia JMP RACING TEAMU tiež finišujú prípravami na túto udalosť. Mário Csente : “Prípravy naozaj vrcholia a robíme všetko preto, aby sme v Rzeszowe uspeli čo najlepšie. Ide nám naozaj o veľa. V priebežnom hodnotení  MSR sme v našej triede 3 ( vozidlá skupiny N nad 2000cm³) na druhom mieste a rozdiel medzi  prvým a nami je jediný bod a tak by práve Rzeszow mohol byť pre nás rozhodujúci.

Rally Bratislava je opäť zrušená takže pred posádkou z Komárna sú okrem Poľska už len Košice. A kedže svojich súperov ani v najmenšom nepodceňujú naozaj musia využiť každý jeden kilometer v Poľsku.

Okrem toho bude zaujímavé sa porovnať aj s Poľskými posádkami. Ako spolujazdec si do súťažného auta zasadne opäť Petr Tešínský. Celý tím verí, že to bude ešte lepšie ako na Lubeníku.  “Snáď sa nám podarilo odstrániť aj drobné nedostatky na aute a všetko bude fungovať tak ako má,” vraví Csente a dodáva, že že by sa im mohlo podariť prelomiť sériu neúspešných pretekov ktorá ich strašila a prenasledovala od minulej sezóny.

“Veľmi sa tešíme na náročné, a nám ešte vždy cudzie poľské rýchlostné skúšky, aj perfektnú atmosféru ktorú dokážu poľskí kibici vytvoriť. Verím že sa nám naozaj podarí dobre si zajazdiť a aj pripísať si cenné body do bodovania MSR,” vraví Csente o nadchádzajúcom preteku. “Ďakujeme všetkým ktorí nám fandia a držia palce, ako aj všetkým ktorí sa podieľajú na tom, aby sme v Poľsku mohli odštartovať,” zakončuje organizačný tím okolo komárňanskeho pilota. Držte im palce!

FOTO: Štefan Glovičko

Vyjadrite svoj názor