Mix Dél-komárom 2021. 12. 14.

Darujte zážitok v podobe permanentiek na Termálne kúpalisko Brigetio v maďarskom Komárome

Od 13. decembra sa spustil predaj permanentiek do Termálneho kúpalisko Brigetio v maďarskom Komárome. Nakoľko toto zariadenie v Maďarskej republike môže byť pri dodržaní protipandemických opatrení otvorené, tak aj naďalej je dostupné pre tých, ktorí chcú využiť blahodarné účinky termálnej vody aj počas zimnej sezóny. S príchodom Vianoc sa do pozornosti opäť dostávajú obľúbené darčekové poukážky a permanentky.

Termálne kúpalisko Brigetio v maďarskom Komárome je najatraktívnejším a najviac obľúbeným turistickým miestom v regióne. Vďaka vybudovanej infraštruktúre a termálnej vode s výbornou kvalitou, ktorá je od roku 1967 vyhlásená za liečivú, slúži kúpalisko pre relax a oddych už viac ako 50 rokov.

Ako aj pominulé roky, tak aj počas tohto spustilo kúpalisko predaj permanentiek, ktoré predstavujú dokonalý darček pod stromček. Permanentky s platnosťou od januára 2022 je možné zakúpiť si od 13. decembra 2021 v pokladni Termálneho kúpalisko Brigetio počas otváracích hodín, teda denne od 9:00 do 19:00. Permanentky sú platné od januára do 30. júna 2021. Kompletný cenník permanentiek a ďalšie informácie sú dostupné TU.

Okrem permanentiek má kúpalisko v portfóliu aj darčekové poukážky, vďaka ktorým môžete darovať nie len pôžitok v podobe blahodarných účinkov termálnej vody, ale napríklad aj relax v saune. Poukážku v hodnote 1000 Ft môže obdarovaný využiť na hociktoré zo služieb, ktoré kúpalisko ponúka. Hodnotu poukážky je možné využiť aj na obľúbené nočné kúpanie. Obávate sa, že obdarovaný nestihne využiť svoju darčekovú poukážku pred dátumom jej splatnosti? Ešte pred blížiacim sa dátumom je možné poukážku vymeniť za novú, čím sa vlastne predĺži jej platnosť. Viac informácií o darčekových poukážkach nájdete TU.

Aktuálne opatrenia a obmedzenia, ktoré zaviedla maďarská vláda v dôsledku ochrany pred šírením koronavírusu, dovoľujú pri dodržaní určitých opatrení návštevu Termálneho kúpaliska Brigetio. Kúpalisko je aj naďalej otvorené podľa známych otváracích hodín, zmeny sú badateľné počas sviatkov: kúpalisko je zatvorené počas 24. a 25. decembra 2021. Medzi sviatkami je kúpalisko a saunový svet dostupný nasledovne:

26. – 30. december: od 9:00 do 20:00
31. december: od 9:00 do 14:00
1. január 2022: od 12:00 do 20:00

Vzhľadom na súčasnú situáciu je však používanie rúšok povinné počas presunu v uzavretých verejných priestranstvách, teda okrem iného pri pokladniach, toaletách, recepciách, šatniach, chodbách a odpočívadlách. Výnimka z nosenia je pri bazénoch, v saune, v kancelárii a vlastných izbách zamestnancov, kde nie je prítomný žiadny hosť. V prípade sprevádzania detí na hodiny plávania je pre rodičov nutné mať rúško aj v priestoroch bazéna!

Pre viac informácií a noviniek o Termálnom kúpalisku Brigetio navštívte webovú stránku kúpaliska alebo Facebook.