Mix 2018. 06. 14.

Deň s Jankou a Tomášom zo Zázračného ateliéru

Janka a Tomáš Šebovci, predstavitelia jednej z najpopulárnejších televíznych relácií RTVS pre deti – Zázračný ateliér, navštívili našu Rozmarínku.

Žiaci 2.A triedy zažili s nimi deň plný prekvapení,  zábavy a kreativity. Príjemne strávený deň s Jankou a Tomášom bol výhrou v kreatívnej súťaži knižného klubu Fragment, do ktorého sa naši druháci zapojili a poslali svoje výtvory.

Janka a Tomáš boli očarení našimi kresbami, výtvormi a prácami žiakov, ktoré máme v našom výtvarnom ateléri Rozmarínky.Som rada, že moji žiaci majú nezabudnuteľný zážitok a pamiatkou na tento deň bude aj vlastnoručne podpísaná kniha od Janky a Tomáša.

Knižka je plná skvelých nápadov a návodov na to, ako si vyrobiť hračky, bábky, dobrôtky na jedenie a všelijakých krásnych vecí, ktoré môžu poslúžiť aj ako milý vlastnoručný darček. Tešíme sa na ďalšie vysielanie Zázračného ateliéru, ktorý nepochybne sledujú a zbožňujú aj vaše deti. Nedeľu čo nedeľu si ráno sadajú k obrazovkám zvedavé, čo zasa ten Tomáš s Jankou vymysleli.

(Mgr. Marta Kecskésová)