Fotky 2011. 02. 21.

FOTO: Detský fašiangový bál dopadol na výbornú!

Škriatok Puk, kráľovná víl Titánia, ale aj kráľovná Arthemis, a samozrejme Dunajisti sa postarali o krásne popoludnie pre vyše osemdesiatku detí v Centre voľného času v Komárne.

Matičiari z Komárna sa spojili so zamestnancami Centra voľného času a spolu s Dramatickým krúžkom Gymnázia Ľ. J. Šuleka pri MS v Komárne a členmi FS Dunaj a tanečnice z Junior Clubu usporiadali príjemné popoludnie v znamení detského fašiangového bálu. Mládež i dospelí zo spomínaných klubov a krúžkov sa pod taktovkou Julky Bundovej venovali deťom a tak sa spolu takmer 250 ľudí zahralo množstvo hier, zatancovali si, či už na folklórnu nôtu alebo sa spevom prenieslo do rozprávkového sveta muzikálu.

O rozprávkový svet sa postarali najmä rodičia zúčastnených detí, pretože ani jedno neprišlo bez masky. Víly, hríbik, kovboj, princ, princezné či Superman, alebo dinosaurus a lienka. Dokonca nechýbali ani Pat a Mat a všetci sa bez rozdielu spolu zabávali. Herci aj dunajisti sa zhodli na tom, že deti vo veku od 1 do 12-tich rokov prekvapili najmä energiou a šikovnosťou a tento bál rozhodne nebol posledným.