Mesto 2011. 04. 21.

Do plaviek tancom

Mesiace pred začiatkom leta sú známe tým, že väčšina z nás sa snaží aspoň o aké také skrášlenie svojho tela. Sem tam nejaká diétka, intenzívnejšie a dlhšie prechádzky, či navštevovanie fitnescentier. Dostať sa do formy sa však dá aj zábavne.

Centrum voľného času v Komárne už dlhšie ponúka kurzy tanca. 3. mája však začína nábor nových členov a tak nám nedalo, aby sme vás na túto perfektnú ponuku neupozornili. Vyučované sú dva štýly tancov: latino a hiphop. Hodiny latina vyučuje Katarína Kulesová, ktorá sa môže napríklad pochváliť niekoľkonásobným titulom majsterky západného Maďarska v latinskoamerických tancoch. Vo svojich kurzoch sa venuje škôlkarom, deťom- začiatočníkom, pokročilým deťom, mládeži a samozrejme aj dospelým. Hiphopové hodiny vedie známy tanečník a choreograf z Budapešti, Anda ‚Mady‘ László, ktorého môžete poznať z televíznej show Csillag szuletik, kde pôsobil v zoskupení BadBoyz. Pod dohľadom Lászla sa hiphop môžu naučiť deti a mládež.

Možno si poviete, že tanec nie je to pravé pre vás. Pri niektorých udalostiach, sa vám však znalosť aspoň základných tanečných pohybov určite zíde. Napríklad taký ples, stužková, či svadba. Vedúci tanečných kurzov vás bez problém pripravia aj na ne. Okrem toho sa venujú prípravám detí na venčeky pre základné a stredné školy a samozrejme ponúkajú svoje vlastné vystúpenia na rôznych spoločenských akciách. Ponúkame vám o tom hneď aj dôkaz. Vystúpenie tanečníkov z Centra voľného času v Komárne si môžete pozrieť 30. apríla o 17.00 na javisku ccacia teamu. Na mieste vám budú ochotne poskytnuté aj všetky ďalšie informácie, ktoré by vás o tanečných kurzoch zaujímali. A zábavná cesta za krajším telom sa môže začať.

TEXT: Brbr