Kultúra 2016. 12. 15.

Kniha na Vianoce od Diderota

Vianočné prípravy sú v plnom prúde, všetci si plánujeme prežitie sviatkov tak, aby bolo všetko dokonalé, vianočné menu, stromček a v neposlednom rade darčeky, ktoré navodia krásnu vianočnú atmosféru. Pod stromček neodmysliteľne patrí dobrá kniha, ktorá obdarovanému bude vždy pri pohľade na ňu pripomínať Vašu lásku a pozornosť. Krásna rozprávková kniha poteší všetky detské srdiečka, pútavý román Vás odpúta od každodenného stereotypu. V našom kníhkupectve DIDEROT určite nájdete knihu pre každého, či beletriu pre mladých, dospelých, či kuchárku alebo zaujímavú encyklopédiu. Srdečne Vás očakávame a radi spríjemníme Vaše vianočné prípravy.

Krásne prežitie vianočných sviatkov a šťastný Nový rok Vám praje kníhkupectvo DIDEROT!

ok1

Vyhraj bestseller Sova od Samuela Bjork!

Kníhkupectvo Diderot spolu s redakciou Ahoj Komárno vyhlasuje súťaž spojenú so žrebovaním o hodnotnú cenu. Vyhrať môžete knihu od svetoznámeho nórskeho autora Samuela Bjorka.

Stručný obsah knihy:
V lese sa našlo telo tínedžerky Camilly Greenovej, ktorá bola tri mesiace nezvestná. Niekto ju rituálnym spôsobom zavraždil, možno aj týral a mučil. Opatrne ju položil na lôžko z vtáčích pier a okolo tela umiestnil sviečky v tvare pentagramu. Vrah po sebe nezanechal žiadne stopy. Vyšetrovaním prípadu je poverený skúsený kriminalistický veterán Holger Munch a jeho geniálna, hoci trochu labilná kolegyňa Mia Krügerová. Ani oni, ani nikto z ich tímu však nie je pripravený na zlo, ktorému budú musieť čeliť pri pátraní. Čo je to za šialenca, kto sa to komu a za čo mstí? Spočiatku nenachádzajú nič, žiadne dôkazy, nemajú sa čoho zachytiť. Zapracuje však mladý hacker a… náhoda. Kruh sa pomaly uzatvára a všetko nasvedčuje tomu, že medzi vraždou a udalosťami, ktoré sa odohrali pred mnohými rokmi, by mohla existovať nejaká súvislosť

Podmienky účasti v súťaži:
Každý, kto zdieľa a lajkuje tento článok na našej facebook stránke, bude automaticky zaradený do žrebovania. Súťaž trvá do konca týždňa  a žrebovanie sa uskutoční v pondelok 19. 12. 2016 v redakcii Ahoj Komárno. Šťastného výhercu vyrozumieme, svoju výhru si bude môcť prevziať osobne v redakcií.

Prajeme Vám veľa šťastia v súťaži a príjemné hodiny strávené čítaním!

Ďakujeme!