Mesto 2022. 10. 17.

Kniha o komárňanskej dvojici Vlček a Tarr bude dostupná už túto stredu!

Slávna olympijská kajakárska dvojica v zostave Erik Vlček a Juraj Tarr sa dočkala jedinečného momentu vo svojich životoch. Od stredy 19. októbra bude kniha spod pera športového publicistu Ladislava Harsányiho dostupná aj pre širokú verejnosť. Predaj a prezentácia knihy Voda nad zlato spojená s autogramiádou bude prebiehať v Hoteli Európa.

Prezentácia knižnej publikácie, ktorá mapuje životnú púť i športovú kariéru dvoch legiend rýchlostnej kanoistiky – Erika Vlčeka a Juraja Tarra bude prebiehať v jedinečných priestoroch v komárňanskom Hoteli Európa. Predaj knihy a autogramiáda bude prebiehať od 15:30 do 17:00.

Autorom knihy Voda nad zlato je športový publicista Ladislav Harsányi, ktorý na knihe pracoval od roku 2018. „Kniha vznikla na základe rozhovorov s kajakármi. Zachytáva ich kariéru od detstva až po súčasnosť. Budeme radi, ak sa prezentácie knihy zúčastnia aj milovníci športu a fanúšikovia tejto kultovej komárňanskej dvojice,“ informuje autor o knihe a zároveň na udalosť spojenú s knihou pozýva aj širokú verejnosť.