Video 2015. 07. 03.

Mazda CX-5: Šelma pre vašu rodinu

Dravá a sexi, no bezpečná a úsporná. Taká je nová Mazda CX-5.

Toto leto môže byť pre vás a vašu rodinu výnimočné. Spoločnosť Real-K Komárno, ktorá je nezameniteľným partnerom správnych šoférov už od roku 1997, ponúka svojim klientom nový model Mazdy CX-5. Úspešné malé SUV pokračuje v dobýjaní motoristických sŕdc nielen vďaka štýlovému dizajnu, ale tiež širokou paletou jedinečných technológií a doplnkov. Novej Mazde CX-5 ‚obuli‘ dizajnéri 19“ kolesá a vyzbrojili ju úspornými LED svetlometmi. Spoločne zapadajú do dizajnu „KODO – duša pohybu“, ktorý sa inšpiroval mocnými a hladkými pohybmi geparda.

Napriek gepardím génom bude však nová Mazda CX-5 vašich rukách krotká ako baránok. S ohľadom na svoju rodinu oceníte bezpečnostné funkcie i-ACTIVESENSE, elektronický stabilizačný systém DSC, protipreklzový systém TSC, samozrejmosťou sú aj ABS, EBD a EBA, viacero airbagov vpredu i vzadu, či signalizácia núdzového brzdenia ESS, tempomat a mnohé ďalšie.

Priestranný batožinový priestor o objeme 503 litrov pojme všetko, čo si vaše deti i partner zmyslia. Táto šelma si bude rozumieť aj s vašimi domácimi miláčikmi a dokonca aj so svokrou!

Jazdu si užijete vďaka prevodovej technológii SKYACTIV, ktorá zabezpečí pôsobivé ovládanie auta aj bez straty efektívnosti. Rozhodne vás poteší spotreba, pretože tá klesá mimo mesta až k 4,1 l/100km. A aby bola jazda novým CX-5 ešte zábavnejšia, k dispozícii máte aj inovačný systém MZD Connect. Vďaka nemu a 7“ farebnému displeju sa veľmi ľahko pripojíte na svoj mobil, cez ktorý budete mať okamžitý prístup k hudbe, GPS navigácii a ďalším funkciám.

Vyjadrite svoj názor