Mesto 2013. 11. 15.

Potravinová zbierka pre ľudí v núdzi

Vo štvrtok odštartovala dobročinná zbierka potravinovej pomoci, ktorú v spolupráci s obchodným domom Tesco vykonáva nezisková organizácia Slovenská katolícka charita. 

Do 20. novembra, v čase od 14:00 do 20:00 budete mať možnosť prispieť na dobrú vec v priestoroch OD Tesco v Komárne. Druhá fáza zbierania pomoci sa bude ťahať až do Vianoc – od 27. novembra do 21. decembra 2013. Tu už pôjde o finančnú zbierku.

Akcia prebieha na celoslovenskej úrovni, zapája sa do nej 30 obchodných domov Tesco. Hoci zbierka nepohrdne žiadnym jedlom, najlepšie a najvhodnejšie potraviny sú tie základné- mlieko, cukor, konzervy, olej, ale aj dezinfekčné a čistiace prostriedky.

Spoločnosť Tesco sa navyše rozhodlo pridať tovar v hodnote 20% z celkovej hodnoty vyzbieraných potravín. Prostredníctvom neziskových organizácií Depaul a Katolícka charita tak pomôžete viac ako 30 000 ľuďom v núdzi.

Podrobné informácie a informačné video nájdete na stránke komárňanskej organizácie katolíckej charity: www.facebook.com/CharitaKomarno

pmozte potravinami

Vyjadrite svoj názor