Mix 2016. 06. 16.

Predaj a servis použitých a nových mobilných telefónov, tabletov, modernizovaných notebookov na vysokej úrovni každý deň v týždni

SOS-oprava aj v nedeľu! Otvorené denne od 9:00 hod. do 20:00 hod.

Dnes je už mnohým známa obchodná sieť Duntel, ktorá sa zoberá predajom a servisom použitých a nových mobilných telefónov, tabletov a príslušenstva. Komárňanská predajňa sa nachádza v priestoroch obchodného domu Tesco a nedávno prešla rozšírením a vynovením. „Náš obchod je odteraz príjemnejší a priestrannejší,“ hovorí majiteľ obchodnej siete László Kráz. „Vďaka tomu ponúkame aj širší výber tovaru: na policiach nájdete o dvakrát či trikrát viac tovaru.”

DUNTEL-13 (Medium)

Duntel sa v prvom rade zaoberá kúpou, predajom a servisom mobilných telefónov. Keď Vám už ten váš starý nevyhovuje, tak ho tu môžete predať alebo zameniť. „Predajcovia a pracovníci v servise sú odborníci, vedia poskytnúť spoľahlivé poradenstvo,“ informuje László Kráz. „Viacerí predtým pracovali v závode Nokia, ale neustále sa vzdelávajú, aby čím dokázali pomôcť všetkým našim klientom s patričnou odbornosťou.”

Obrovskou výhodou obchodu je, že je otvorený každý deň. „Prednedávnom nás vyhľadal jeden pán v nedeľu poobede, a bol veľmi zúfalý. Premočil sa mu mobil iPhone 6, ktorý bol pre podnikateľa nenahraditeľný. Opravu bolo nutné vykonať okamžite na mieste. V tom momente sme servis nevedeli vykonať, ale poslali sme ho do našej centrály v Dunajskej Strede, kde mu telefón ihneď opravili.”

Ako na príklade vidíte, môže sa stať, že váš telefón nevedia opraviť v Komárne. Centrála v Dunajskej Strede má vynikajúce vzťahy aj s ostatnými značkovými servismi. „Je dôležité zdôrazniť, že pracujeme s originálnymi súčiastkami, neobjednávame ich z rôznych čínskych obchodov.”

DUNTEL-1 (Medium)

Duntel sa zaoberá predovšetkým výrobkami iPhone, Lenovo a Microsoft. Dostupné sú aj iné značky, avšak škála príslušenstvá a súčiastky týchto značiek je kompletná: fólie na sklo, puzdrá, držiaky do auta, nabíjačky, atď. Okrem menovaných, sú odborníkmi aj na taliansku značku Celly a jej príslušenstvo, čo znamená vynikajúcu kvalitu za dostupnú cenu. „Na to sme obzvlášť hrdí,“ hovorí majiteľ. „Predaj tejto značky je totiž viazaný na dodržiavanie veľmi prísnych požiadaviek, a na Slovensku ich spĺňa málo predajcov. Spoločnosť pravidelne kontroluje, či nezneužívame jej dobré meno.“

Okrem mobilných telefónov v obchode Duntel môžu zákazníci predať, vymeniť alebo dať opraviť aj notebooky, tablety a GPS. Pochodíme aj s aktualizáciou GPS, ale aj chuťou na kúpu nového elektronického miláčika.

Bezpečnosť, kvalita, spoľahlivosť – v Komárne vás čaká Duntel už tri roky!

DUNTEL-5 (Medium)

Ďalšie obchody:
Dunajská Lužná – Jednota Coop Center
Šamorín – budova Jáde
Dunajská Streda – OC Tesco
Zoc Max
Hlavná ulica

Telefonický kontakt:
Dunajská Lužná: 0944 300 304
Šamorín: 0901 744 033
Dunajská Streda: 0944 013 618, 031 552 9577
Komárno: 0944 944 033

DUNTEL-13 (Medium) DUNTEL-4 (Medium) DUNTEL-6 (Medium) DUNTEL-8 (Medium) DUNTEL-7 (Medium)

Vyjadrite svoj názor