Mesto 2021. 02. 11.

Samospráva opäť zabezpečí pre občanov testovanie cez víkend

Vstúpil do platnosti COVID automat. Počas týždňa bude testovanie nepretržite prebiehať v nemocnici, na regionálnom úrade verejného zdravotníctva a v stredisku sv. Valérie. Samospráva opäť zabezpečí pre občanov testovanie cez víkend. Znova bude možnosť sa na testovanie zaregistrovať.

Rodičia (škôlkarov, školákov), učitelia a pedagógovia sa môžu testovania zúčastniť na príslušných školách prostredníctvom registrácie. Tieto miesta sú vytvorené špeciálne pre plynulé fungovanie škôl. Ak pôjdu na iné miesto, tým zbytočne zaťažia iné odberné miesta vytvorené pre ostatných obyvateľov. V súvislosti s registráciou, v prípade potreby, informácie pre rodičov poskytnú pedagógovia materských a základných škôl.

Ďalej prosí mesto obyvateľov, aby registráciu považovali za záväznú na danom mieste a vyhli sa duplicitnej registrácii na iných miestach. O čakacích dobách budeme pravidelne informovať aj počas tohto víkendu, sledujte tieto časy predtým, ako sa pustíte na odberné miesta otestovať sa. Registrácia: https://kntest.sk/

Zdroj: Mesto Komárno