Mix 2021. 10. 21.

Šok na trati Komárno-Bratislava! Neznámy muž sa uspokojoval priamo pred zrakmi cestujúcich

Nižšie uvedený príspevok môže byť rušivý pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Cesta osobným vlakom môže byť niekedy naozaj prekvapivá. Kuriózny prípad sa odohral na trati Dunajská Streda – Bratislava, kde si cestujúca všimla nemiestne správanie mužského cestujúceho. Ten sa uspokojoval v otvorenom vozni, priamo pred cestujúcimi.

Jedna z odvážnych cestujúcich si tohto exhibicionistu, nanešťastie, všimla a vyhotovila video záznam. Ten poslala polícii, ktorá pri hľadaní muža žiada o pomoc aj verejnosť. Teraz mužovi hrozí nielen všeobecná hanba, ale aj obvinenie z prečinu výtržníctva. Za mrežami môže skončiť až na tri roky.

„Exhibicionisti majú nutkavú potrebu odhaľovať sa na verejnosti, prípadne sa pred zrakmi okoloidúcich aj uspokojovať. Vo väčšine prípadov nebývajú agresívny, no aj tak môžu spôsobiť ich obetiam, najmä mladším ženám a deťom, psychickú traumu. Preto takéto správanie neberieme na ľahkú váhu. Polícia rieši každý prípad individuálne, podľa závažnosti a následkov ich konania. Tieto prípady môžu byť riešené ako priestupok proti verejnému poriadku. Pokiaľ je však správanie exhibicionistu agresívnejšie a obťažujúce, dopustí sa trestného činu výtržníctva. V takomto prípade môže skončiť za mrežami až na 3 roky a svoju pýchu bude môcť ukazovať akurát tak spoluväzňom,“ uvádza Polícia SR na profile.

Ak ste muža na záberoch spoznali, kontaktujte políciu na profile FB Polícia SR – Trnavský kraj, alebo zavolajte na číslo 158.

Foto: ujszo.com, Polícia