Fotky 2016. 04. 21.

Tvár týždňa – Alexandra

Alexandra má 21 rokov, študuje na Ekonomickej fakulte Univerzity J. Selyeho. Popri štúdiu pracuje v účtovníckej kancelárii, aby nemala len teoretické vedomosti, ale aj praktické.

Žije v Martovciach, v malebnej dedine vzdialenej 15 kilometrov od Komárna. Vo voľnom čase je rada v prírode, na najväčšiu radosť jej piatich psíkov. Zároveň je aj šťastnou majiteľkou fretky. Keď jej čas dovolí, rada varí. S radosťou sa učí nové postupy, skúša nové recepty, z čoho sa teší zas jej rodina a priateľ. Alexandra žije v šťastnom partnerskom vzťahu, jej priateľ taktiež študuje na univerzite.

Mladá baba okrem toho miluje slobodu a rýchlosť, čo dokazuje aj fakt, že sa jej splnil sen z detstva a dnes už vlastní krásnu motorku, na ktorej veľmi rada jazdí.

paycasso

Sponzorom rubriky je Paycasso s.r.o.

Keď sa chceš aj ty stať tvárou týždňa a máš viac ako 16 rokov, prihlás sa svojimi fotkami na našej facebookovej stránke (v správe) alebo na e-mailovej adrese info@ahojkomarno.sk. Môžu sa prihlásiť aj chalani!

A fotókat az MJP Studio készítette. 

Alexandra (3) (Small) (Medium) Alexandra (4) (Small) (Medium) Alexandra (1) (Small) (Medium) Alexandra (5) (Small) (Medium) Alexandra (6) (Small) (Medium) Alexandra (2) (Small) (Medium) Alexandra (7) (Small) (Medium) Alexandra (8) (Small) (Medium)

Alexandra (9) (Small) (Medium) Alexandra (10) (Small) (Medium) Alexandra (11) (Small) (Medium) Alexandra (12) (Small) (Medium) Alexandra (14) (Small) (Medium) Alexandra (15) (Small) (Medium) Alexandra (13) (Small) (Medium)

Foto:  MJP Studio