Mix 2016. 07. 14.

Tvár týždňa: Ivett

Tvárou týždňa je Ivett Keszeg z Komárna, ktorá je už 25 rokov majiteľkou a riaditeľkou tlačiarne a grafického štúdia K-Print.

„Zbožňujem svoju prácu, čo dokazuje aj uplynulých 25 rokov. Za posledné roky sme prešli obrovským vývojom. Dnes už okrem komárňanského štúdia riadim štúdio aj v Nových Zámkoch. Tomu sme dali pôvodné meno: Grafické štúdiou a tlačiareň KEMAR. Som veľmi hrdá na svojho 25-ročného syna Dávida, ktorý teraz ukončil svoje vysokoškolské štúdium na Ekonomickej univerzite v Budapešti. Taktiež by chcel pracovať v reklamnej branži,“ hovorí. Koniec koncov, od svojho útleho detstva v tom vyrastal a táto oblasť je mu najbližšia. „Na všetko sa pozerá inak, čo je vynikajúce! Pevne verím, že bude úspešný tak v práci, ako aj v súkromnom živote,“ dúfa.

13afcd58-b84e-4134-9a10-38cd36fa0aaa

Keďže najviac času trávi v práci, má Ivett iba málo voľného času. Práve preto sa snaží tento čas si pozorne naplánovať. „Veľa športujem, pravidelne behám, snažím sa udržiavať v dobrej kondícii tak duševne ako aj fychicky. Zbožňujem knihy, rada čítam, lúštim krížovky, rada cestujem po svete a spoznávam rôzne kultúry.“ Okrem týchto činností rada varí, a ako hovoria ostatní, ide jej to. „Som vďačná osudu, že toto všetko môžem robiť. Považujem sa za šťastného človeka!” uzatvára Ivett.

Fotky: MJP Studio

Ivett (1) (Medium) Ivett (2) (Medium) Ivett (3) (Medium) Ivett (4) (Medium) Ivett (5) (Medium)

Ivett (6) (Medium) Ivett (7) (Medium) Ivett (8) (Medium) Ivett (9) (Medium) Ivett (11) (Medium) Ivett (12) (Medium) Ivett (15) (Medium)