Fotky 2016. 05. 08.

(16+) Tvár týždňa: Mya & Patrik

34-ročné Patrika mnohý poznáte v Komárne. Teraz nám predstavil aj svoju 21-ročnú priateľku Myu.

„My sme boli spolu už v minulých životoch,“ hovoria o sebe Patrik a Mya. Od júla minulého roku je to už vraj oficiálne. Tridsaťštyri ročný Komárňan sa zahľadel do 21-ročnej Bratislavčanky a dnes už spolu bývajú v Petržalke. On, raper a umelec na voľnej nohe, ona, striptérka. „Najviac času trávime v posteli, potom v posilňovni, alebo vonku so psom,“ zhodujú sa. Oboch tiež spája kladný vzťah k tetovaniam. A zatiaľ čo Patrik nimi vyjadruje svoj životný príbeh, Mya dáva prednosť motívom hiphopovej kultúry,  prípadne heslám, ktoré ju charakterizujú.

Ak je vám Patrik odniekiaľ povedomý, možno to bude jeho rapovou kariérou. „Moje umelecké meno je Fantom a som členom celosvetovej hiphopovej skupiny Empty Handed Warriors. Tiež som vydal album Dolnozemci so skupinou Kruscifix,“ približuje. Okrem toho hral na rôznych hiphopových festivaloch a v kluboch po celej Európe. Spolupracoval tiež s hudobníkmi ako sú Ruste Juxx, Shyheim, Lord Lhus, Babylon Warchild, Busa Pista, Nks a ďalšími.

Foto: MJP studio
Partner rubriky: Nosferatu Records

Patrik&Mya (2) (Medium) Patrik&Mya (3) (Medium) Patrik&Mya (4) (Medium) Patrik&Mya (5) (Medium) Patrik&Mya (6) (Medium) Patrik&Mya (7) (Medium) Patrik&Mya (9) (Medium) Patrik&Mya (10) (Medium)
Patrik&Mya (11) (Medium) Patrik&Mya (12) (Medium) Patrik&Mya (14) (Medium)
Patrik&Mya (16) (Medium)

Partner rubriky: Nosferatu Records
nosferatu