Fotky 2016. 05. 24.

Tváre týždňa: Kata a jej deti, Leila a Lackó

Tento týždeň ako tváre týždňa predstavujeme Katu (31) a jej deti: Leila (8) a Lackó (4) z Komáromu. Slobodná Kata je podnikateľka a s obchodným partnerom distribuujú včeliu materskú kašičku na Slovensko.

„Leila cvičí športovú gymnastiku, preto aj raňajšie kakao pije buď v špargle alebo stojí na jednej nohe – píše o svojich deťoch. Lackó je nadšenec zápasenia. Pred rokom a pol boli veľmi často chorí, vtedy som sa zoznámila s čerstvou včelou materskou kašičkou. Odvtedy tento výrobok všetci traja konzumujeme a nie sme chorí.

Ponúkla som včeliu materskú kašičku viacerým priateľom, a keďže zvýši potenciál oplodnenia, preto verím, že aj krstná dcéra mojej priateľky sa počala vďaka materskej kašičke. Aj preto som sa tak rozhodla na začiatku tohto roka, že by som chcela predstaviť tento poklad s obyvateľmi Slovenska a Česka.

blaho kata 1
vegleges.vcelia.szia

Vo voľnom čase pravidelne športujem, snažím sa čím viac času tráviť so svojimi deťmi a s priateľmi. Počas víkendov chodíme na výleti, wake-boardujeme, hoci posledné dva mesiace sme s dcérou Leilou chodili zo súťaže na šúťaže. Som na ňu veľmi hrdá, že na posledných medzinárodných gymnastických pretekoch Ju-Junior vyhrala zlatú medailu.”

Fotky pripravilo Štúdio MJP.

Kata (1) (Medium) Kata (2) (Medium) Kata (3) (Medium) Kata (5) (Medium)
Kata (7) (Medium) Kata (8) (Medium) Kata (9) (Medium) Kata (10) (Medium) Kata (11) (Medium) Kata (12) (Medium) Kata (13) (Medium) Kata (14) (Medium) Kata (15) (Medium)