Mesto 2017. 07. 07.

V Komárne dôjde k zmenám termínov obnovy miestnych komunikácií

Na niektorých úsekoch dôjde aj k zmene termínu začatia prác.

Na viacerých miestnych komunikáciách v Komárne budú pokračovať práce na ich obnove. Ako TASR informoval hovorca komárňanského mestského úradu (MsÚ) Róbert Králik, na niektorých úsekoch dôjde aj k zmene termínu začatia prác.

Od 10. júla majú pokračovať práce na Lehárovej ulici a od 17. júla na Ulici Eötvösa v úseku od Dunajského nábrežia po Špitálsku ulicu, pričom práce budú prebiehať za čiastočnej uzávery miestnej komunikácie. „Na Námestí M. R. Štefánika a pri prvej etape obnovy Ulice Biskupa Királya dôjde k zmene termínu začatia prác z 3. júla na posledný júlový až druhý augustový týždeň,“ povedal Králik.

Prvá etapa prác na Ulici biskupa Királya, od Záhradníckej ulice po Špitálsku, je naplánovaná na skorší termín a zmena je i v trvaní stavebných prác. „Druhá etapa prác na Ulici biskupa Királya v úseku Špitálska ulica – Cintorínsky rad sa začne od 24. júla a ukončí sa 31. augusta. V mestskej časti Nová Stráž sa práce na Včelárskej ulici začnú 14. augusta a ukončia sa 10. septembra, na Jazmínovej ulici a Smrečinovej sa začnú od 21. augusta a budú ukončené 17. septembra,“ uviedol.

-TASR-