Mesto 2013. 11. 11.

Vyhraj bestseller Carrie od Stephena Kinga

Kníhkupectvo Diderot spolu s našou redakciou počnúc od 11. novembra 2013 vyhlasuje súťaž spojenú s losovaním, v ktorej šťastný výherca môže vyhrať hodnotnú knihu. Výhra bude tentoraz kniha od svetoznámeho autora Stephena Kinga, bestseller Carrie, ktorého najnovšia hollywoodská filmová verzia sa dostala do našich kín len nedávno.

Krátko o knihe: V gymnáziu v Chamberleine sa blíži maturita. Šesťnásťročnú Carrie Whiteovú terorizuje nielen jej nábožensky fanatická matka, ale aj spolužiaci – hlavne dievčatá – je stálym terčom ich posmechu. Po jednom obzvlášť ponižujúcom incidente, iniciátori boli potrestaní, ale v Carrie sa vystupňuje hnev, chce sa pomstiť za utrpené krivdy. Stále viac si uvedomí moc svojich úžasných telekinetických schopností…Žáner knihy je horor, plný vzrušenia i neočakávaných obratov. Spoznajúc príbeh, nášho výhercu pri čítaní tejto knihy čakajú napínavé hodiny.

★★★Podmienky účasti v losovaní uverejňujeme teraz. Kto k tomuto článku pridá krátky komment, automaticky bude zaradený do losovania. Hra končí v nedeľu o polnoci. Žrebovanie sa uskutoční 18. novembra v dopoludňajších hodinách v kníhkupectve Diderot.. Šťastného výhercu vyrozumieme, svoju výhru si bude môcť prevziať osobne v obchode.★★★

Kníhkupectvo Diderot v Komárne nájdete na na Tržničnom námestí oproti soche Sv. Štefana. Disponuje širokým sortimentom slovenských, maďarských i cudzojazyčných kníh. Od kníh pre deti, cez krásnu až po odbornú literatúru. Od najmenšieho zákazníka až po toho najstaršieho si tu každý nájde knižku podľa záujmu. Kníhkupectvo prevádzkuje svoju obchodnú činnosť aj cez internetový portál www.diderot.sk rovnako v slovenskom i maďarskom jazyku. Vyberiete si knihu z pohodlia domova, zvolíte možnosť osobného odberu a do obchodu si ju pôjdete už len prevziať.

Prajeme každému veľa úspechov ako i čítaním strávené príjemné hodiny!